توسط شبكه رادیویی مقاومت؛

پویش مظلوم مقتدر برگزار می گردد

پویش مظلوم مقتدر برگزار می گردد جوان بین: شبکه رادیویی مقاومت که با شعار صدای گفتمان مقاومت برای چهارمین سال کار خودرا شروع کرده، در امتداد اهداف خود پویش مظلوم مقتدر را برای همدردی با کودکان مظلوم فلسطین در نظر گرفته است.به گزارش جوان بین به نقل از مهر، شبکه رادیویی مقاومت که با شعار صدای گفتمان مقاومت و مکتب شهید سلیمانی برای چهارمین سال کار خودرا شروع کرده، در امتداد اهداف خود پویش مظلوم مقتدر را برای همدردی با کودکان مظلوم فلسطین در نظر گرفته است.
این شبکه رادیویی با شعار صدای گفتمان مقاومت و مکتب شهید سلیمانی از ۱۵ آبان ماه کار خودرا شروع و تا پایان دی ماه به فعالیت خود ادامه می دهد.
رویکرد شبکه مقاومت مبتنی بر جهاد تبیین و آگاهی بخشی است و تلاش می نماید تا مکتب شهید سلیمانی و حقانیت مکتب ایشان در دفاع از مظلومین و مقابله با ظلم از رژیم صهیونیستی تا آمریکا را تبیین کند.
از این رو این شبکه رادیویی در امتداد اهداف خود «پویش مظلوم مقتدر» را برای همدردی با کودکان مظلوم فلسطین در نظر گرفته است.
مخاطبان می توانند یک عکس از نقاشی یا دل نوشته فرزند خود یا عکس از خودشان با رادیونمای رادیو مقاومت و یا دل نوشته را ارسال نمایند تا در رادیو نما و در کانال های رادیو مقاومت در رسانه های اجتماعی بارگذاری شود.
این شبکه رادیویی روی موج FM ردیف ۵/۹۵ مگاهرتز و یا بوسیله نرم افزار کاربردی «ایران صدا» قابل دریافت است.


منبع:

1402/08/25
14:19:20
5.0 / 5
87
تگهای خبر: كودكان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان