در آیین رونمایی از سامانه های شفافیت

شریعتمداری: در روز رای اعتمادم استقرار سامانه شفافیت را وعده داده بودم

شریعتمداری: در روز رای اعتمادم استقرار سامانه شفافیت را وعده داده بودم به گزارش جوان بین وزیرتعاون، كار و رفاه اجتماعی اظهار داشت: در روز رای اعتماد در مجلس وعده كرده بودم كه سامانه شفافیت در مجموعه كارهای اقتصادی و خدماتی وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی بطور كامل مستقر خواهد شد.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در آیین رونمایی از سامانه های شفافیت اشاره کرد: یک دفعه در حضور ریاست محترم جمهوری از ۶ سامانه دیگر در حوزه کارهای بهزیستی، تامین اجتماعی و صندوق بازنشستگی کشوری رونمایی کردیم.
وی ادامه داد: امروز در سایت اصلی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی امکان دسترسی خیلی از اطلاعات مورد نیاز مردم همچون دریافت کنندگان تسهیلات که به صورت یارانه دار به افراد در حوزه اشتغال پرداخت می شود و نیز کلیه کسانی که با کارهای اقتصادی وزارتخانه ارتباط دارند برقرار شد.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی اضافه کرد: همین طور از ۶ سامانه فراگیر BI که یک سامانه هوشمند کارهای اجرایی در مجموعه صندوقهای بازنشستگی کشوری است رونمایی گردید.
شریعتمداری اظهار داشت: مجموعا ستاد و سازمانهای وزارتخانه دارای ۳۲ سامانه اصلی و چند زیر سامانه است که بصورت داشبوردهای مدیریتی، یکپارچگی اطلاعات مورد نیاز را در اختیار وزارتخانه قرار می دهند و مدیران را در ادامه مسیر راهنمایی می کنند.
منبع:

1399/05/26
14:17:35
5.0 / 5
2040
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان