اولین جشنواره هنری بازگشت آذرماه سال جاری آلمان

اولین جشنواره هنری بازگشت آذرماه سال جاری آلمان اولین دوره جشنواره هنری «بازگشت در دو حوزه سینما و هنری های تجسمی شامل بخش هایی چون؛ فیلم(کوتاه و بلند) انیمیشن، داستانی و مستند، عکاسی، کمیک ( همه سبکهای: کارتون، کاریکاتورو کمیک استیریپ و... ) آذرماه ۱۴۰۰ در شهر وایمار کشور آلمان برگزار می گردد.به گزارش عصر دوشنبه گروه فرهنگی، مدیر و برگزار کننده این رویداد هنری و فرهنگی ضمن بیان این که شعار این جشنواره «هنر بدون مرز» است؛ اظهار داشت: کلمه «بازگشت» در جهت هدف این جشنواره نام گزاری شده و بر روابط بشری، همزیستی مسالمت آمیز انسان و طبیعت و همینطور میراثی که از خود برای آیندگان برجای می گذارد؛ تاکید دارد.
مهسا نژادفلاح با تاکید براینکه با جستار در تاریخ و میراث گذشتگان میتوان با نگاهی نو و یاری هنرمندان دریچه ای را رو به بهتر زیستن در این جهان بحران زده پیش روی انسان بگشاییم با طرح این پرسش که میراث ما برای آیندگان چیست؟ برآن شدیم گامی مفید برای احیای هنر و فرهنگ کهن برداریم چونکه با احیای هنر و فرهنگ کهن نه تنها می توانیم آنرا برای نسل آینده حفظ نماییم بلکه با تامل و تعقل از آن وام گرفته و آگاه بمانیم. این جشنواره به جای طرح موضوع، هر سال نسبت به چالش های جهانی سوالی را مطرح می کند که هنرمندان نسبت به تفکر خود با آثارشان به آن پاسخ خواهند داد.
وی تصریح کرد: هنرمندان می توانند آثار خویش را ازبیست وهفتم اردیبهشت تا دهم تیرماه از راه وبسایت جشنواره یا فیلم فری وی ارسال نمایند.


1400/02/27
22:11:10
5.0 / 5
624
تگهای خبر: بحران , وام
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان