لایحه بودجه ۱۴۰۲،

اختصاص ۳۳۳ میلیون یورو به مسکن مددجویان

اختصاص ۳۳۳ میلیون یورو به مسکن مددجویان جوان بین: در لایحه بودجه 1402 مبلغ 333 میلیون یورو بوسیله شرکت ملی نفت ایران به تامین مسکن مددجویان تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی اختصاص یافته است.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، در جدول شماره (۲۱) لایحه بودجه سال ۱۴۰۲ مبلغ ۳۳۳ میلیون یورو به مسکن محرومین تحت پوشش کمیته امداد و سازمان بهزیستی اختصاص می یابد. باتوجه به قیمت ۴۴ هزار تومانی یورو در ۲۱ دی ۱۴۰۱ این رقم در این روز حدود ۱۴ هزار و ۶۲۵ میلیارد تومان می شود.
هم چنین برای طرح های بخش آب ۵۰۰ میلیون، بخش راه ۱۶۷ میلیون و طرح های پیشران، دانش بنیان و اشتغال آفرین ۲۰۰ میلیون یورو در قالب جدول شماره ۲۱ اختصاص می یابد.
بطور کلی در جدول شماره ۲۱ مبلغ ۴۵۰۰ میلیون یورو به توزیع اعتبار موضوع بند «ی» تبصره (۱) اختصاص دارد.
بر طبق تبصره یک لایحه بودجه ۱۴۰۲ دولت مکلف است بوسیله شرکت ملی نفت ایران نسبت به تحویل نفت خام و میعانات گازی به اشخاص معرفی شده توسط دستگاه های اجرائی بر طبق قیمت روز صادراتی شرکت مذکور و بعد از اختصاص سازمان برنامه و بودجه کشور بمنظور اجرای مواردی اقدام نماید.
طبق بند «ی» تبصره یک این موارد بر این اساس است که مازاد در سقف مندرج در بند «ب» این تبصره تا مبلغ سه میلیارد یورو به ستاد کل نیروهای مسلح بمنظور تقویت بنیه دفاعی تحقیقات راهبردی و پرداخت تعهدات مربوط به طرح های دفاعی و تا مبلغ یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون یورو بابت طرح های محرومیت زدایی و پیشران بر طبق نرخ سامانه معاملات الکترونیکی با خزانه داری کل کشور اعمال حساب کند.
منبع:

1401/10/22
14:27:42
5.0 / 5
281
تگهای خبر: بهزیستی , دستگاه , شركت , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان