وزیر ورزش و جوانان:

حضور جوانان در راهپیمایی فوق العاده بود

حضور جوانان در راهپیمایی فوق العاده بود جوان بین: جوان بین: وزیر ورزش و جوانان اظهار داشت که حضور جوانان در راهپیمایی فوق العاده بود.


حمید سجادی، در حاشیه بازدید خود از میز ارتباطات مردمی وزارت ورزش و جوانان که در محل وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شده است، در گفت و گو با ایسنا اظهار داشت: حضور جوانان در راهپیمایی فوق العاده بود. چهره هایی که می دیدیم، خانواده های محترمی که با جوانان آمده بودند و بطور کلی حضور جوانان، نوجوانان و نونهالان در راهپیمایی فوق العاده بود.

وی با اعلان اینکه استقبال از مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال عالی بود، افرود: من به زعم خودم به عنوان یک ایرانی، ملی پوش سابق، یک هم وطن و خادم ورزش و جوانان واقعا از مردم تشکر می کنم چونکه اتفاق بزرگی را رقم زدند و به این همت و ولایت مداری تبریک می گویم.

وزیر ورزش و جوانان در پاسخ به سوالی درباره ی اهمیت برگزاری میز ارتباطات مردمی و پاسخگویی به مطالبات مردم و نیز مطالباتی که گاهی امروز از طرف مردم عنوان شد، توضیح داد: این امر لازم است چون رویکرد دولت سیزدهم مردمی است. رویکرد این است که دولت مردمی با مردم، کنار مردم و گوش و چشم مردم باشد و خیلی خوشحالیم. حقیقتا از این امر انرژی می گیریم.

سجادی اشاره کرد: گاهی برخی جاها می رویم که مردم برای بیان مطالباتشان سرمان داد می زنند ولی ما گوش می نماییم، درک می نماییم و خودرا جای مردم می گذاریم. تکالیف زیاد داریم و باید این تکالیف انجام و پیگیری شود.
منبع:

1401/11/23
14:28:10
5.0 / 5
266
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان