وزیر كشور: ممنوعیت حضور زنان در ورزشگاه های فوتبال همچنان جاری است

وزیر كشور: ممنوعیت حضور زنان در ورزشگاه های فوتبال همچنان جاری است جوان بین: وزیر كشور با اشاره به اینكه ممنوعیت حضور زنان در ورزشگاه های فوتبال همچنان جاری است اظهار داشت: در دیگر جاهایی كه وزارت ورزش با هماهنگی هایی كه انجام داده است توفیقاتی داشته ایم كه با رعایت شئونات بانوان حاضر می شوند.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، عبدالرضا رحمانی فضلی در حاشیه همایش استانداران، مدیرزان كل سیاسی و فرمانداران سراسر كشور در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال كه آیا با بانوان كه اخیراً به ورزشگاه آزادی برای مشاهده مسابقه فوتبال حضور بهم رساندند برخورد قهری صورت گرفت یا خیر؟ اظهار داشت: وقتی قانون انجام كاری ممنوع می باشد همه باید رعایت نماییم البته در دیگر جاهایی كه وزارت ورزش با هماهنگی هایی كه انجام داده توفیقاتی داشته ایم كه با رعایت شئونات بانوان حاضر می شوند اما برای تماشای بازی فوتبال این ممنوعیت همچنان جاری است و كسانی كه به آنجا مراجعه نموده بودند پلیس مانع حضورشان در ورزشگاه شد.
وزیر كشور ادامه داد: سخنگوی وزارت كشور در این باره گفته بود كه بانوان در محل خوبی حضور دارند خیلی ها اظهار نظرهایی كردند كه انگار كه ناراضی هستند كه این افراد در جای مناسبی حضور یابند، منظور از خوب و بد این بوده كه این بانوان در بازداشتگاه و زندان نیستند زیرا آبروی افراد برای وزارت كشور مهم است و خانمی كه از روی بی اطلاعی و به هر دلیلی به ورزشگاه مراجعه نموده پلیس مانع حضور آنها شد و بعد هم آنها تا آخر بازی به محلی هدایت كردند.
رحمانی فضلی اظهار داشت: آنها در كلانتری حضور بهم رساندند و با آنها صحبت شد و سپس به خانه های خود رفتند، تعجب می كنم كه برخی می خواهند با آبروی دیگران بازی كنند اصلا برخورد قهری نبوده است ممنوعیتی در این باره وجود داشته كه پلیس هم طبق قانون جلوی انجام كاری كه ممنوع بوده را گرفته بنابراین اگر قانون در این باره وجود داشته باشد كه حضورشان آزاد باشد همین پلیس امنیت آنها را برقرار خواهد نمود.
وزیر كشور در پاسخ به این سوال كه آیا در جلسه اخیرتان با جامعه مدرسین حوزه علمیه قم مبحث حضور بانوان در ورزشگاه ها عنوان شد یا خیر؟ تصریح كرد: در این جلسه هم مبحث حضور زنان در ورزشگاه مطرح نشد. در آن جلسه پیرامون مسائل اجتماعی سیاسی و امنیتی و حوادث دی ماه و اخیر و شرایط اجتماعی كشور گفت وگو كردیم و به سوالات آنها پاسخ دادیم. یكی از مسائلی كه این عزیزان مطرح نمودند كه به حق هم است و باید به آن توجه گردد مسئله حجاب به معنای كلی بود كه قرار شد در جلسه دیگری در این خصوص صحبت نماییم. هیچ برخورد قهری تابحال در مسئله حجاب نشده است.
وی در انتها با اشاره به برگزاری همایش سه روزه فرمانداران اظهار داشت: جمع بندی از عملكرد چهار ساله وزارت كشور و به خصوص سال جاری و برنامه های آتی این وزارتخانه تشریح و همینطور قوانین مقررات و حوزه های مختلفی كه فرمانداران با آن سر و كار دارند تبیین و عنوان شد. در این همایش كه به مدت سه روز به طول انجامید با عنایت به تغییراتی كه در سطح فرمانداران انجام شده بود جمع بندی از عملكرد چهار ساله وزارت كشور و به خصوص سال جاری و برنامه های آتی این وزارتخانه تشریح و همینطور قوانین مقررات و حوزه های مختلفی كه فرمانداران با آن سر و كار دارند تبیین و عنوان شد. معاونان و روسای مراكز وزارت كشور در این همایش سه روزه الزامات و مقتضیات، تحلیل ها، نیازها و برنامه های وزارت كشور را در حوزه های سیاسی، اقتصادی، امنیتی، اجتماعی، عمرانی، حقوقی و... تشریح كردند. همینطور در این جلسات هم فرمانداران مطالب مورد نظر خویش را بیان و پاسخ های لازم ها را دریافت نمودند.
1396/12/17
20:34:10
5.0 / 5
4974
تگهای خبر: زنان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان