توزیع بسته های حمایتی ۳۰۰ هزار تومانی به نیازمندان

توزیع بسته های حمایتی ۳۰۰ هزار تومانی به نیازمندان به گزارش جوان بین پیرو تاكیدات و فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص كمك مومنانه به نیازمندان و فقرا و در آستانه فرا رسیدن ماه رمضان، جلسه هماهنگی اقدامات دستگاه های حمایتی برای كمك به اقشار صدمه پذیر ناشی از بیماری كرونا برگزار و مقرر شد بسته های اهدایی توسط نهادهای با ارزش ریالی ۳۰۰ تا ۳۵۰ هزار تومان توسط نهادهای حمایتی در اختیار نیازمندان قرار گیرد.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، نشست هماهنگی دستگاه های اجرایی و نهاد های انقلابی حمایتی در كمك به اقشار صدمه پذیر ناشی از بیماری كرونا با حضور نمایندگان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، تولیت آستان قدس رضوی، سازمان برنامه و بودجه كشور، سازمان بسیج مستضعفین، ارتباطات اجتماعی ریاست جمهوری، معاونت اول ریاست جمهوری، بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی، شهرداری تهران، ستاد اجرایی فرمان حضرت امام، كمیته امداد امام خمینی، جمعیت هلال احمر، سازمان داوطلبان جمعیت هلال احمر و سازمان همیاری شهرداریها و به میزبانی وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی برگزار گردید.
در این جلسه، مقرر شد بسته های اهدایی توسط نهادها با ارزش ریالی ۳۰۰ تا ۳۵۰ هزار تومان از جانب هر یك از دستگاه ها و نهادهای حمایتی در اختیار نیازمندان قرار گیرد.

طبق گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی، پیرو تاكیدات و فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص كمك مومنانه به نیازمندان و فقرا و در آستانه فرا رسیدن ماه مبارك رمضان، جلسه هماهنگی اقدامات دستگاه های حمایتی برای كمك به اقشار صدمه پذیر ناشی از بیماری كرونا و با شعار" مواسات مومنانه" برگزار گردید.

یكی دیگر از مصوبات این نشست، شناسایی افراد و خانوارها از راه كد ملی و ارسال اطلاعات جهت بررسی و استحقاق سنجی به وزارت تعاون كار و رفاه اجتماعی بود كه بعد از انجام بررسی های مربوطه، اسامی واجدین شرایط به استانداران اعلام خواهد شد.

همچنین مقرر شد به منظور یكپارچه سازی اطلاعات تكمیلی افراد و دریافت كنندگان این بسته های حمایتی بعد از دریافت اقلام مربوطه، كد ملی نامبردگان به كمیته امداد امام خمینی، سازمان بهزیستی كشور و استانداریها ارسال شود.

در این جلسه همینطور مقرر شد به منظور هماهنگی و هم افزایی هرچه بیشتر میان دستگاه های ذیربط با ایجاد سامانه تخصصی، كمیته های متشكل از دستگاه ها و نهادهای مربوطه حداكثر تا هفته آینده تشكیل گردد.

علاوه بر این مصوب شد نشست های جداگانه ای هم در ایام آینده با حضور نمایندگان فروشگاه های زنجیره ای جهت بررسی توان مالی و امكانات فروشگاهی آنان برای كمك به نیازمندان تشكیل گردد.1399/02/04
19:48:02
5.0 / 5
3232
تگهای خبر: بسیج , بهزیستی , دستگاه , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان