بایدن در نظرسنجی سی ان ان هم پیشتاز شد

بایدن در نظرسنجی سی ان ان هم پیشتاز شد جوان بین: نتایج نظرسنجی سی ان ان در خصوص پیشتازی جو بایدن خشم ترامپ مقابل این شبكه خبری را سبب شد.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، این نظرسنجی نشان داد اگر انتخابات همین امروز اجرا شود ۵۵ درصد رای دهندگان به جو بایدن، نامزد دموکرات ها در انتخابات ریاست جمهوری و ۴۱ درصد به ترامپ رای خواهند داد.
بر طبق این نظرسنجی همین طور تنها ۳۸ درصد از شرکت کنندگان از عملکرد ترامپ در جایگاه رئیس جمهور حمایت کردند که نسبت به ماه گذشته ۷ رتبه کاهش داشته است. براین اساس ۵۷ درصد گفتند که از عملکرد ترامپ راضی نیستند.
میزان حمایتها از ترامپ در این نظرسنجی سی ان ان پایین ترین میزان از ژانویه ۲۰۱۹ تابحال بوده است.
بعلاوه این نظرسنجی نشان داده که از هر ۱۰ آمریکایی ۶ نفر از عملکرد ترامپ در مسائل نژادی رضایت ندارند ۶۵ درصد گفته اند که پاسخ رئیس جمهور به اعتراضات بعد از قتل فلوید بدست پلیس بیشتر مخرب بوده تا مفید.
نظرسنجی سی ان ان همین طور نشان داد که اکثریت آمریکایی ها (۸۴ درصد) معتقدند اعتراضات به تبعیض نژادی و خشونت پلیس موجه است. نزدیک به ۷۰ درصد گفته اند که خشونت رخ داده موجه نبوده و تنها ۲۷ درصد آنرا موجه دانسته اند. بیشتر آمریکایی ها تبعیض نژادی را مسئله بزرگ امروز در کشورشان دانستند و گفتند که سیستم قضایی در آمریکا به نفع سفیدپوستان عمل می کند. از هر ۱۰ آمریکایی ۸ تن گفتند که اعتراضات صلح آمیز در سراسر کشور بعد از مرگ جورج فلوید موجه بوده است. آمریکایی ها حالا مسائل نژادی را به اندازه مسائل اقتصادی و بهداشتی در کمپین های ریاست جمهوری مهم می دانند.
اما دونالد ترامپ بلافاصله بعد از انتشار این نظرسنجی باردیگر به انتقاد از سی ان ان پرداخت و در توئیتی نوشت: جعلی همچون گزارش هایشان.
ترامپ نوشت که نظرسنجی سی ان ان در سال ۲۰۱۶ هم نشان داد که هیلاری کلینتون نامزد دموکرات ها با همین آمار مشابه جلوتر از او است اما در نهایت او بوده که پیروز انتخابات شده است.
او نوشت: آمار سی ان ان جعلی است همچون گزارش هایش. همان تعداد مقابل هیلاری، دموکرات ها آمریکا را نابود می کنند.
منبع:

1399/03/19
23:20:25
5.0 / 5
2648
تگهای خبر: اقتصاد , بهداشت , شركت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان