توافق با استانداریها برای لوله كشی گاز منازل ۴۹ هزار مددجو

توافق با استانداریها برای لوله كشی گاز منازل ۴۹ هزار مددجو به گزارش جوان بین رئیس کمیته امداد از توافق با استانداری های سراسر کشور برای انجام لوله کشی گاز منازل ۴۹ هزار خانواده تحت حمایت اطلاع داد و اظهار داشت: تا آخر سال جاری برای ۳۴ هزار خانواده مددجو، حمام راه اندازی خواهد شد.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، سیدمرتضی بختیاری با اشاره به اینکه مسکن در اولویت خدمات کمیته امداد به جامعه هدف است، اضافه کرد: هم اکنون منازل حدود ۴۹ هزار خانواده تحت حمایت نیازمند انجام لوله کشی گاز است که با عنایت به فرا رسیدن فصل سرما، به دنبال انجام این خدمت برای مددجویان در سریع ترین زمان ممکن هستیم.
وی ضمن اشاره به توافق این نهاد با استانداری های سراسر کشور برای تعمیر و اصلاح مسکن مددجویان، افزود: ۳۹ هزار خانواده تحت حمایت کمیته امداد از سرویس بهداشتی مناسب برخوردار نیستند که در چارچوب این تفاهم نامه علاوه بر لوله کشی گاز، برای همه این خانواده ها سرویس بهداشتی مناسب راه اندازی خواهد شد.
رئیس کمیته امداد افزود: همینطور ۳۴ هزار خانواده مددجو فاقد حمام هستند که با عنایت به شرایط انتشار کرونا و ضرورت رعایت استانداردهای بهداشتی، ساخت حمام برای مددجویان در اولویت قرار گرفته است.
بختیاری با تکیه بر اینکه عرضه این خدمات نیازمند ۷۰۰ میلیارد تومان اعتبار است، اظهار داشت: نیمی از این مبلغ توسط استانداری ها و مابقی از جانب بسیج، سپاه، خیران و منابع داخلی کمیته امداد تأمین خواهد شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، وی تصریح کرد: جامعه هدف این طرح، بیشتر مددجویان روستایی هستند و با عنایت به گستردگی طرح، امیدواریم تا آخر سال تمام خدمات پیشبینی شده به انجام برسد.
منبع:

1399/09/16
13:05:35
5.0 / 5
1243
تگهای خبر: بسیج , بهداشت , جامعه , خانواده
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان