در آستانه روز پرستار اعلام شد

اهدای هدایا به كادر درمان توسط بنیاد مستضعفان بزودی

اهدای هدایا به كادر درمان توسط بنیاد مستضعفان بزودی به گزارش جوان بین رئیس بنیاد مستضعفان با تشریح بخشی از کمک های ۲۵۰۰ میلیارد تومانی این بنیاد از زمان آغاز انتشار کرونا تا امروز اظهار داشت: با عنایت به اذن رهبر انقلاب، در بنیاد مستضعفان برای مبارزه با کرونا و پشتیبانی از مردم، از هیچ کمکی مضایقه نخواهیم کرد.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، سید پرویز فتاح در حاشیه جلسه با رئیس و مسؤلان ستاد کرونای شهر تهران ضمن اشاره به همکاری بنیاد مستضعفان با سیستم بهداشت و درمان کشور و ستاد کرونای شهر تهران اظهار نمود: ما از اولین روزهای انتشار کرونا در کشور، همکاری با ستاد کرونا را آغاز کردیم و طی این مدت تلاش کرده ایم با تبعیت از رهبر انقلاب، تحت امر ستاد کرونا برای کمک به مردم و مبارزه با این بیماری باشیم.
رئیس بنیاد مستضعفان با تکیه بر اینکه این بنیاد کوشیده تا از هیچ کمکی برای پاسخگویی به خواسته های ستاد کرونا دریغ نکند، اظهار داشت: در اولین اقدام، بنیاد مستضعفان با تأمین و تجهیز تعدادی آمبولانس و در همراه کردن سه شیفت راننده، آنها را برای خدمت رسانی به مردم در اختیار ستاد کرونا قرار دادیم که تا امروز در حال خدمت رسانی هستند.
وی با اشاره به اینکه بنیاد مستضعفان از امکانات اقامتی در اختیارش برای مهیا کردن فضای قرنطینه و اسکان کادر درمان بهره برده است اضافه کرد: ما علاوه بر اسکان، بدون هیچ محدودیتی تأمین وعده های غذایی برخی بیمارستان های درگیر را عهده دار شدیم.
فتاح ضمن اشاره به تأمین برخی تجهیزات بیمارستانی از جانب بنیاد مستضعفان افزود: در آخرین اقدام انجام شده و به دنبال درخواست وزیر بهداشت، بنیاد مستضعفان تأمین چند دستگاه اکسیژن ساز بیمارستانی و خانگی را بر عهده گرفت.
رئیس بنیاد مستضعفان با اشاره به اینکه کمک های بنیاد مستضعفان و همکاری این بنیاد با ستاد ملی کرونا و ستاد کرونای شهر تهران ادامه دار خواهد بود، درمورد جلسه امروز مدیران بنیاد با مسؤلان ستاد کرونای شهر تهران اظهار داشت: این جلسه در آستانه میلاد حضرت زینب (س) و روز پرستار به منظور قدردانی از ایثارگری های کادر درمان انجام شد و مقرر شد تا در ایام آینده هدایای ناقابلی از جانب بنیاد برای تقدیر از جانفشانی و تلاش کادر درمانی تقدیم این عزیزان شود.
وی تصریح کرد: همینطور ما در بنیاد مستضعفان در حال بررسی برای تأمین تجهیزات مورد نیاز کلینیک ۱۰۰۰ تختخوابی بیمارستان امام خمینی (ره) و دیگر درخواست های مطرح شده از جانب ستاد کرونا و وزارت بهداشت هستیم و در حد توان خود از هیچ کمکی برای تأمین این نیازها مضایقه نخواهیم کرد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مستضعفان، فتاح ضمن اشاره به اقدامات غیرمستقیم بنیاد مستضعفان برای مبارزه با کرونا و کاستن از تبعات اقتصادی انتشار کرونا اظهار داشت: طبق آخرین آمارها، بنیاد مستضعفان تا امروز بیشتر از ۲۵۰۰ میلیارد تومان را برای پشتیبانی از کادر درمان، مردم و کاستن از تبعات منفی کرونا اختصاص داده و البته با عنایت به اذن رهبر انقلاب، از هیچ کمکی مضایقه نخواهیم کرد.
منبع:

1399/09/25
22:33:20
5.0 / 5
1219
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان