تزریق واكسن ایرانی كرونا به داوطلب چهارم ظهر امروز

تزریق واكسن ایرانی كرونا به داوطلب چهارم ظهر امروز به گزارش جوان بین مسئول تیم نظارت بر آزمایشات انسانی واکسن کرونا ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) ضمن اعلام اینکه وضعیت جسمانی سه داوطلب اول تست انسانی واکسن ایرانی کرونا خوب است اظهار داشت: طبق مجوز کتبی که از کمیته ایمنی دریافت کرده ایم، مجاز هستیم در این هفته به روی چهار داوطلب دیگر تزریق انجام دهیم.


دکتر حامد حسینی در گفتگو با ایسنا، درباره وضعیت جسمانی و سلامت سه داوطلب اول تزریق واکسن کرونای ستاد اجرایی فرمان امام در فاز یک مطالعات بالینی اظهار نمود: حال سه داوطلب اول خوب است. فردا بامداد خونگیری آخر روز هفتمشان انجام می شود و به منزل می روند.
وی درباره روال انجام تست انسانی واکسن بر روی داوطلبان دیگر هم اظهار داشت: طبق مجوز کتبی که از کمیته ایمنی دریافت کرده ایم، مجاز هستیم در این هفته به روی چهار داوطلب دیگر تزریق انجام دهیم.
مدیر گروه مطالعات بالینی واکسن ایرانی کرونا اضافه کرد: دیتاهای لازم را آخر هفته در اختیار کمیته ایمنی قرار می دهیم و بعد اجازه تزریق به روی هفت نفر دیگر را می گیریم.
حسینی با اشاره به اینکه امروز نخستین تزریق را انجام می دهیم و تا آخر فردا چهار مورد را تمام می نماییم اظهار داشت: روند تزریق این گونه است که اولی را انجام می دهیم و خیالمان که راحت شد همه چیز خوب است، تزریق بعدی انجام می شود، ازاین رو امروز ظهر نخستین تزریق را انجام می دهیم و تا آخر فردا هر چهار مورد انجام شده است.
مسئول تیم نظارت بر آزمایشات انسانی واکسن کرونا ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) افزود: انتظار داریم مطالعه ما دوماهه تمام شود. ابتدا روال کندتر پیش می رود چون دقت بیشتر است و بعد اجازه داده می شود تزریق را برای تعداد افراد بیشتری انجام دهیم.
منبع:

1399/10/15
13:46:17
0.0 / 5
1052
تگهای خبر: سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۳
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان