عرضه ۲۳۶ هزار خدمت مسكن به مددجویان كمیته امداد تا آخر سال

عرضه ۲۳۶ هزار خدمت مسكن به مددجویان كمیته امداد تا آخر سال مدیرکل دفتر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد اظهار داشت: خدمات کمیته امداد در حوزه ساخت، تأمین و تعمیر مسکن خانواده های تحت حمایت، تا آخر سال به ۲۳۶ هزار خدمت خواهد رسید.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، احمدرضا دالوند در مراسم امضای تفاهم نامه همکاری میان کمیته امداد و استانداری کرمانشاه، اظهار داشت: سال جاری ۲۳۶ هزار خدمت عمرانی در حوزه مسکن به خانواده های مددجو در سرتاسر کشور عرضه می شود.
وی با اشاره به اینکه این خدمات در سرفصل های خرید، ساخت و تعمیر منازل مسکونی عرضه می شود، افزود: از مجموع خدمات عمرانی عرضه شده امسال ۶۴ هزار مورد به ساخت و مابقی به تعمیرات منازل، راه اندازی حمام و سرویسهای بهداشتی و لوله کشی گاز مربوط است.
مدیر دفتر تأمین مسکن و امور مهندسی ساختمان کمیته امداد به تفاهم نامه همکاری میان این نهاد و استانداری کرمانشاه اشاره نمود و اضافه کرد: این تفاهم نامه به منظور ساخت هزار باب سرویس بهداشتی و حمام و ۲ هزار مورد لوله کشی گاز برای خانواده های نیازمند در استان منعقد شده است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، دالوند با اشاره به اینکه تأمین سرپناه امن برای خانواده های تحت حمایت و نیازمند در سرتاسر کشور اولویت کمیته امداد است، تصریح کرد: سال آینده ۲۰۰۰ واحد مسکونی برای مددجویان استان کرمانشاه ساخته خواهد شد.



1399/10/18
00:03:06
0.0 / 5
1587
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان