قطعنامه سراسری راهپیمایی خودرویی و موتوری ۲۲ بهمن قرائت شد

قطعنامه سراسری راهپیمایی خودرویی و موتوری ۲۲ بهمن قرائت شد جوان بین: در آخر راهپیمایی خودرویی و موتوری یوم الله 22 بهمن که با حضور باشکوه مردم همیشه در صحنه سراسر کشور رقم خورد، متن قطعنامه سراسری این راهپیمایی در 9 بند قرائت شد.


به گزارش جوان بین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، متن قطعنامه راهپیمایی امروز ( ۲۲ بهمن ۱۳۹۹) به شرح زیر است.
قال الله تعالی: وَ مَن یَتَوَلَّ اللَّهَ وَ رَسولَهُ وَ الَّذینَ آمَنوا فَإِنَّ حِزبَ اللَّهِ هُمُ الغالِبونَ (سوره مائده آیه ۵۶)
ایام الله دهه شکوهمند فجر انقلاب اسلامی از نفحات قدسی و غنیمت های پر برکت آخرالزمان، یادآور به بار نشستن شجرة طیبة ایمان و معنویت بعد از ۱۴ قرن است، و به حق، غدیر انقلاب و موعد و میثاق عهدی باردیگر برای اهل حق عنوان گرفته است. ۲۲ بهمن، این سرآغاز حکومت الله بر سراسر جهان با دست قدرت الهی و به پرچمداری حضرت حجت (عجل الله تعالی فرجه الشریف)، الهام بخش تحقق وعده های نصرت و ظفر از جانب خدای متعال، از اعظم اعیاد ملی و دینی ما و مایه فخر و مباهات همه مستضعفان و آزادمردان و زنان جهان است که در سراسر عالم به شایستگی پاس داشته می شود.
آری! بنیانگذار نستوه و مبارز این انقلاب استوار و شکوهمند اسلامی، به درستی آنرا سرآغاز برچیده شدن دستگاه ستمگری طاغوت و جلوه ای از نهضت پر عظمت حضرت محمد رسول الله (صل الله مقابل و آله و سلم) نامیدند. از این روست که بعد از انفجار مهیب در «شرق» عالم، حالا شاهد افول تمدن منحط «غرب» و به ویژه هیمنة پوشالی آمریکا هستیم.
خاتمه یافتن قرن ها ظلم و فساد، تبعیض و بی عدالتی که از طرف طواغیت دوران بر نسل بشر تحمیل شده است، امید و آرزوی موهوم نیست. جنگ جهانی چهارم در حوزه های امنیت، سیاست، اقتصاد، فرهنگ و عقلانیت هم نتوانست هدف استکبارِ درون تهی و مفتضح شده را تامین کند. آری، حکمرانیِ سایبری خوابی بی تعبیر است که با وجود هیاهوی غول رسانه ای آن همچون در عرصه بیولوژیکی، بااینکه قربانیان بسیاری گرفت؛ ولی محکوم به شکست قطعی است.
ما راهپیمایان یوم الله ۲۲ بهمن به نمایندگی از تمام مردم آزاده و حق گرای جهان، ضمن تجدید عهد و میثاق با حبل متین انقلاب جهان اسلام، بقیه الله الاعظم، امام زمان (عجل الله تعالی فرجه الشریف) و نایبِ عظیم الشأن ایشان، امام خامنه ای(ادام الله ظله) و نیز تجدید پیمان با پیش قراولان این فتح فرخنده، شهیدان والامقام انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و دفاع از حریم اسلام و دوده (علیه السلام) و نیز شهدای دفاع ملی به ویژه سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، ابومهدی المهندس و دانشمند عزیز هسته ای، شهید فخری زاده، اعلام می داریم:
۱- با همة وجود پاسدار ارزش های والای اسلامی و حریم مقدس جمهوری اسلامی بوده، و با صدای رسا و دشمن شکن، التــزام عملی خویش را در «تبعـیت محـض» از محور و مـدارِ قـدرتِ ایران اسـلامی و جهان در بیداری اسلامی، یعنی امام خامنه ای(دام ظله) اعلام می داریم.
۲- با نصب العین قرار دادن نقشه راه ولایت و امت؛ یعنی «بیانیة فاخر و گرانسنگ گام دوم انقلاب اسلامی»، آمادگی خویش را برای حضور در عرصه های هفتگانه جهاد فی سبیل الله؛ در میدان های علم، معنویت، اقتصاد، سیاست خارجه، مبارزه با فساد و برقراری عدالت، استقلال و مبارزه با سبک زندگی غربی و بسط و گسترش سبک زندگی اسلامی، همچون گذشته اعلام می داریم.
۳- ضمن یادآوری به سردمداران کفر و استکبار جهانی، به ویژه دولت دمکرات آمریکا نسبت به خطاهای فاحش محاسباتی که از شروع شکل گیری نهضت عظیم اسلامی تا پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، تا فتنه های متوالی و جنگ های ناکام و شکست های مفتضحانه ای که داشته اند، اعلام می داریم با عزمی راسخ و پشتکاری جهادگونه و مؤمنانه، در این «نبرد اقتصادی» نیز طعم تلخ شکستی باردیگر را به کام دشمن قسم خورده اسلام و میهن اسلامی چشانده، سرعت افول و نابودی و محو نظام سلطه را از این که هست نیز تندتر خواهیم کرد.
۴- ما با اعتماد به وعدة نصرت الهی، به استقامت همه جانبه در میدان های کار و خدمت خالصانه در جهت رفع مشکلات و معضلات گوناگون مردم خداجو، غیور و مقاوم ایران اسلامی ادامه داده، توطئة آمریکا این شیطان بزرگ و فریب خوردگان حقیر و غرب پرستان داخلی را در «فتنة ایجاد یأس و ناامیدی» به شکست خواهیم کشاند.
۵- امید به بیگانه داشتن و «مرعوب دشمن شدن» را خطایی بزرگ و نابخشودنی تلقی کرده، با نگاهی واقع بینانه بر نیروی بی بدیل خویش تکیه می کنیم؛ و مسئولین کشور را نیز به این سفارش و فرمان مهم و سرنوشت ساز سفارش نموده و هیچ نوع سستی و انفعال نسبت به دشمن را در زمینه های سیاسی، اقتصادی و بین المللی برنمی تابیم.
۶- ضمن هشدار به جریان ها و نحله های داخلی و دعوت به وحدت کلمه و همدلی حول محور ولایت، با تمام قوا برای «ساختن دولت اسلامی» با عزمی راسخ و قلبی بصیر و همتی مضاعف با حضور در انتخابات پیش رو با عبرت از گذشته، زمینه را برای حاکمیت دولت مؤمن کاردان، انقلابی، اهل جهاد و پرتوان فراهم آورده و با حضور مسئولانه و حداکثری خویش، چشم طمع دشمن به ویژه شیطان بزرگ آمریکا و رژیم خون ریز صهیونیستی را کور خواهیم کرد.
۷- ضمن تقدیر و سپاس از خدمتگزاران صادق نظام اسلامی در هر سه قوه، هشدار می دهیم با پرهیز جدی از حاشیه سازی های کاذب و مضر، دشمن را بر فشار مضاعف و توطئه های متوالی تحریک نکنند و نیز مسئولان امر را به پاکدستی، خدمت خالصانه و مؤثر و همین طور مبارزة همه جانبه با عوامل فساد و بی نظمی در حوزه های سیاسی، فرهنگی، امنیتی و اقتصادی و به ویژه در حوزة معیشت ولی نعمتان خود سفارش نموده و اعلام می داریم هیچ نوع «خیانت» و «فتنه» را نخواهیم بخشید.
۸- همانطور که ولی امر مسلمین، رهبر معظم انقلاب فرمودند در جمهوری اسلامی کسی به مهمل گویی های مدعیان بدون استحقاق گوش نمی دهد، موضع قاطع خویش را اینطور اعلام می داریم که سیاست قطعی نظام اسلامی در مورد برجام، «لغو همه تحریم ها» توسط آمریکا بوده و بعد از راستی آزماییِ دقیق در انجام همة تعهدات طرف های این معاهده، آن هم در عمل و نه در گفتار و کاغذ، آن وقت ما هم به تعهدات برجامی برمی گردیم و این ماییم که حق خویش را برای گذاردن شرط همچنان محفوظ می دانیم.
۹- تلاش و فداکاری جهادگران عرصه سلامت و مقابله با کرونا و خدمت مومنانه به مردم را ارج نهاده و از نوآوری و ابتکار نخبگان دانشمند کشور در ساخت واکسن مقابله با این ویروس که جلوه ای از نبوغ و توانمندی جوانان ایرانی است، حمایت می نماییم.
من الله التوفیق و مقابل التکلان
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامیمنبع:

1399/11/22
11:54:30
0.0 / 5
788
تگهای خبر: اقتصاد , جوان , جوانان , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان