لغو دید و بازدیدهای عمومی از آسایشگاه كهریزك

لغو دید و بازدیدهای عمومی از آسایشگاه كهریزك به گزارش جوان بین مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک با بیان اینکه تمامی عیادت ها و دید و بازدیدهای عمومی از آسایشگاه لغو است، اظهار داشت: تنها سالمندان و معلولانی که دارای خانواده هستند، ملاقات با خانواده هایشان با هماهنگی ها و تحت شرایط خاص و با نظارت های دقیق کارشناسان حوزه بهداشت، درمان و اجتماعی و با کنترل که آلودگی سرایت پیدا نکند، صورت خواهد گرفت.


محسن پزشکی در گفت و گو با ایسنا، درباره نحوه دید و بازدیدهای عمومی اظهار نمود: به جهت شیوع ویروس کرونا و خصوصاً موج جدید آن که از طرف وزارت بهداشت نیز تذکرات لازم داده می شود، در نوروز سال ۱۴۰۰ مانند نوروز سال ۹۹ تمامی ملاقات ها در آسایشگاه خیریه کهریزک آزاد نیست.
وی افزود: تمامی عیادت ها و دید و بازدیدهای عمومی لغو است و تنها سالمندان و معلولانی که دارای خانواده هستند، ملاقات با هماهنگی ها و تحت شرایط خاص و با نظارت های دقیق کارشناسان حوزه بهداشت، درمان و امور اجتماعی و با کنترل که آلودگی سرایت پیدا نکند، صورت خواهد گرفت.
مدیر روابط عمومی آسایشگاه خیریه کهریزک در ادامه درباره نحوه پرداخت کمک های مردمی به موسسه خیریه کهریزک نیز اظهار نمود: نیکوکاران می توانند بوسیله شماره حساب آسایشگاه خیریه کهریزک
۶۰۳۷-۶۹۱۹-۹۰۱۱-۴۹۸۵ کمک های مردمی خودرا پرداخت کنند.
منبع:

1400/01/02
18:25:33
5.0 / 5
873
تگهای خبر: بهداشت , پزشك , خانواده
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۱
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان