توزیع یك میلیون وعده غذای گرم میان خانواده های نیازمند از آغاز ماه رمضان

توزیع یك میلیون وعده غذای گرم میان خانواده های نیازمند از آغاز ماه رمضان رئیس کمیته امداد از توزیع یک میلیون وعده غذای گرم میان خانواده های نیازمند در ۶ روز نخست ماه مبارک رمضان اطلاع داد.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، سیدمرتضی بختیاری ضمن اشاره به اجرای سومین مرحله پویش ملی ایران همدل و طرح تغذیه مهدوی اظهار داشت: از آغاز ماه مبارک رمضان تابحال حدود یک میلیون وعده غذای گرم میان نیازمندان توزیع شده است.
وی با اشاره به اینکه تابحال ۲۳۱۸ آشپزخانه در طرح تغذیه مهدوی فعال شده اند، افزود: همینطور ۱۷۵ هزار بسته افطاری در چارچوب طرح افطاری ساده در اختیار افراد نیازمند قرار گرفته است.
رئیس کمیته امداد میانگین ارزش ریالی غذای گرم توزیع شده را حدود ۲۵ هزار تومان عنوان نمود و اضافه کرد: در طرح افطاری ساده هم برای هر بسته افطاری مبلغ ۱۰ هزار تومان از محل کمک های مردمی هزینه شده است.
بختیاری ضمن تقدیر از کمک های مردمی و مشارکت نهادها در اجرای طرح تغذیه مهدوی تصریح کرد: تابحال بیشتر از ۱۰۱ میلیارد تومان از محل کمک های مردمی و خیران برای تهیه و توزیع غذای گرم و افطاری ساده برای نیازمندان هزینه شده است.
رئیس کمیته امداد ضمن دعوت از مردم، خیران و همه نهادها و دستگاههای مسئول برای پیوستن به مرحله سوم پویش ایران همدل، تصریح کرد: مردم نیکوکار ایران اسلامی می توانند برای عرضه کمک های خود به اقشار نیازمند و صدمه دیده از کرونا از راه شمارگیری کد دستوری #۱۴* یا شماره کارت ۶۲۷۷۶۰۷۷۷۷۷۷۷۷۷۷ اقدام نمایند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، بختیاری اظهار نمود: همینطور پایگاه ها و مراکز کمیته امداد در سرتاسر کشور و مراکز نیکوکاری آماده دریافت کمک های مردمی در سومین مرحله پویش ایران همدل هستند.
منبع:

1400/02/01
16:22:53
5.0 / 5
564
تگهای خبر: خانواده , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان