شروع واکسیناسیون معتادان متجاهر از مرکز فشافویه

شروع واکسیناسیون معتادان متجاهر از مرکز فشافویه دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران با اعلان اینکه هم اکنون 62 درصد معتادان متجاهر کشور در مراکز استان تهران نگهداری می شوند، اعلام نمود که هم اکنون حدود 5350 معتاد متجاهر در مرکز ماده 16 فشافویه نگهداری می شوند که از این تعداد حدود 100 نفر واکسن کرونا را دریافت کرده اند.


مصطفی هادی زاده در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به آخرین وضعیت واکسیناسیون افراد مقیم در مراکز ماده ۱۶، اظهار نمود: هم اکنون ۶۲ درصد معتادان متجاهر کشور در مراکز استان تهران نگهداری می شوند و موضوع واکسیناسیون معتادان متجاهر از واکسیناسیون افرادی که در مرکز ماده ۱۶ فشافویه که زیر مجموعه اداره کل زندان های استان هستند، آغاز شد.
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران بیان کرد: در حال حاضر از میان ۱۴ هزار و ۲۰۰ معتادی که در استان تهران نگهداری می شوند، ۵۳۵۰ نفر در مرکز فشافویه نگهداری می شوند که واکسیناسیون آنها شروع شده است و واکسیناسیون سایر معتادان در سایر مراکز مانند مرکز اخوان، مرکز مهر سروش، مرکز شهید زیادیان و مرکز شفق در مراحل بعدی صورت خواهد گرفت.
هادی زاده همین طور درباب وضعیت ابتلای معتادان متجاهر به بیماری کرونا نیز اعلام نمود که در مرکز فشافویه، حدود ۳۰۰ نفر علامت دار هستند که در قرنطینه سلامت به سر می برند و شرایط حادی درباب هیچ کدام از آنها گزارش نشده است.
دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان تهران این را هم اظهار داشت که پذیرش مجدد مددجویان، بر طبق اعلام نظر اداره بهداری زندان ها از اول شهریور آغاز می شود، برای اینکه افرادی که تحت مراقبت بودند وضعیتشان رو به بهبود است و هم اکنون شرایط حادی از مراکز استان تهران در این رابطه نداریم.1400/05/29
14:16:03
5.0 / 5
199
تگهای خبر: سلامت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان