رئیس انجمن مددكاران اجتماعی بیان كرد،

مالکیت معنوی اورژانس اجتماعی در ارتباط با سازمان بهزیستی است

مالکیت معنوی اورژانس اجتماعی در ارتباط با سازمان بهزیستی است به گزارش جوان بین رییس انجمن مددکاران اجتماعی با اعلان اینکه اورژانس اجتماعی فعالیتی است که مالکیت معنوی آن مربوط به سازمان بهزیستی است، اظهار داشت: اورژانس اجتماعی کار بزرگی است که سازمان بهزیستی کشور در زمینه اجتماعی انجام داد.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، سید حسن موسوی چلک در آئین رونمایی از کتاب اورژانس اجتماعی با اشاره به اینکه اورژانس اجتماعی کار بزرگی است که سازمان بهزیستی کشور در حوزه اجتماعی انجام داد، اظهار داشت: شاید بتوان گفت در این چهار دهه، این فراگیرترین برنامه ای بود که در کشور در حوزه اجتماعی انجام شد، بگونه ای که بازتاب بین المللی و داخلی هم داشت و در سیاست گذاری ها هم دیده شد.
وی اظهار داشت: اورژانس یادگار ماندگاری از سازمان بهزیستی برای کشور خواهد بود.
رئیس انجمن مددکاران اجتماعی ایران در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه اورژانس اجتماعی فعالیتی است که مالکیت معنوی آن در ارتباط با سازمان بهزیستی است، اظهار داشت: اما این به منزله این نیست که هیچکسی حق ندارد درباره اورژانس یا هر برنامه ای چیزی بنویسد.
موسوی چلک اعتقاد دارد که اورژانس اجتماعی ایده ای بود که از زمان دانشجویی در ذهن من بود و این بهانه ای بود که بتوانیم پس از 23 سال اورژانس را مستند نماییم.
رئیس انجمن مددکاران اجتماعی ایران اضافه کرد: اورژانس از نظر نرم افزاری به بلوغ رسید. درست است که هنوز از نظر کمی و کیفی آنطور که مطلوب ماست اتفاق نیفتاده است اما امروز محور قانون اطفال، اورژانس اجتماعی است.
وی اظهار داشت: ما در سیاست گذاری های برنامه ششم، سیاست های کلی خانواده، قانون پشتیبانی از کودکان بی سرپرست و بدسرپرست، قانون آیین دادرسی کیفری، قوانین احکام دائمی برنامه توسعه و سایر اسناد و قوانین، تاثیرگذاری اورژانس اجتماعی را میبینیم و همین اتفاق در سطح بین الملل درحال رخ دادن است.
منبع:

1400/06/24
20:46:51
5.0 / 5
318
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان