۲ انتصاب جدید در سازمان بهزیستی

۲ انتصاب جدید در سازمان بهزیستی به گزارش جوان بین حکم انتصاب «بازرس ویژه رئیس» و «مشاور رئیس در امور توسعه و نظارت بر برنامه ها و دبیر شورای معاونین سازمان بهزیستی کشور» از جانب رئیس این سازمان صادر شد.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، علی محمد قادری، رئیس سازمان بهزیستی کشور طی حکمی دکتر «حسین علیرضایی» را بعنوان بازرس ویژه انتخاب کرد.
در متن حکم حسین علیرضایی آمده است: «نظر به مراتب تعهد، توانمندی و تجارب ارزشمند جنابعالی به باعث این حکم بعنوان «بازرس ویژه رئیس سازمان» منصوب می شوید. با عنایت به اهمیت نظارت، پایش و بازرسی در انجام صحیح وظایف و تکالیف محوله و اجرای مطلوب قوانین در جهت حفاظت و صیانت از حقوق جامعه هدف معزز سازمان بهزیستی و ارتقاء کمی و کیفی روند خدمت رسانی به ایشان، انتظار می رود با استعانت از الطاف ایزد متعال و نصب العین قرار دادن ارزش های دینی و انقلابی، قانون مداری، عدالت محوری، پاک دستی و فسادستیزی با تاکید بر رویکرد مددکارانه، تیزبینی و امنت داری نسبت به انجام هرچه بهتر امور محوله اهتمام نمایید. بدیهی است مدیران کل ستادی و استانی نهایت همکاری لازم را در این حوزه معمول می نمایند.
توفیقات روز افزون شما را برای خدمت رسانی به افراد دارای معلولیت و مددجویان زیر پوشش سازمان از خداوند منان مسالت می نمایم.»
به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، همینطور رئیس سازمان بهزیستی کشور، روز گذشته طی حکمی "علیرضا انجلاسی" را هم بعنوان «مشاور رئیس در امور توسعه و نظارت بر برنامه ها و دبیر شورای معاونین سازمان بهزیستی کشور» انتخاب کرد.1400/09/03
14:06:11
5.0 / 5
246
تگهای خبر: بهزیستی , جامعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان