نائب رییس مجمع ناشران انقلاب اسلامی:

ناشران انقلاب دغدغه توزیع نداشته باشند

ناشران انقلاب دغدغه توزیع نداشته باشند به گزارش جوان بین نائب رئیس مجمع ناشران انقلاب اسلامی با اشاره به فعالیت شرکت پخش ترنج و فروشگاه های ترنجستان از تلاش این مجمع برای کاهش دغدغه های ناشران حوزه جبهه و انقلاب خبرداد.


به گزارش خبرنگار کتاب ایرنا، علی اکبر تورانیان یکی از اشکالات اساسی حوزه نشر را در بخش توزیع اعلام نمود و به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: خیلی از ناشران از مشکلات توزیع نگران هستند و نمی توانند آثار خودرا به خوبی توزیع کنند، مجمع در این عرصه قدم خوبی برداشته و شرکت پخش ترنج را طراحی نموده است. امیدواریم با فعالیت این شرکت پخش، ناشران به ویژه ناشران جبهه انقلاب، با مشکل توزیع مواجه نشوند.
نائب رئیس مجمع ناشران انقلاب اسلامی از همه ناشرانی که در جبهه انقلاب فعالیت می نمایند دعوت کرد تا با این شرکت پخش همکاری داشته باشند.
علی اکبر تورانیان، نائب رئیس مجمع ناشران انقلاب اسلامی وی اضافه کرد: با شرایطی که در شرکت پخش ترنج به وجود آمده است، ناشران می توانند در این روند مشارکت کنند و کتاب هایشان را در شبکه توزیع قرار دهند. مجمع درنظر دارد برای حل مشکل توزیع قدم بردارد؛ برای اینکه این شرکت فعالیت خودرا در بخش مجازی و فیزیکی گسترش داده است.
بزرگترین تشکل فرهنگی کشور، مجمع ناشران انقلاب اسلامی است
تورانیان با اشاره به فعالیت فروشگاه های ترنجستان برای بسط ویترین برای کتاب های حوزه انقلاب توضیح داد: مجمع ناشران انقلاب فروشگاه های خوبی به نام ترنجستان ایجاد کرده و توسط آن کتاب ها را به مخاطبان ارائه می کند، مجمع تلاشی را آغاز نموده است و امیدواریم بتوانیم شرایط خوبی به وجود بیاوریم تا دغدغه ناشران مذهبی و ناشران جبهه انقلاب حذف شود.
کتاب هایی که در قاعده تشخیص شرکت پخش ترنج باشد می توانند توسط این شرکت، توزیع شوند
وی با تاکید بر این که کتاب هایی که در قاعده تشخیص شرکت پخش ترنج باشد می توانند توسط این شرکت، توزیع شوند، افزود: کتاب هایی انتخاب می شوند که طبق قاعده مجمع ناشران انقلاب و برای جامعه مفید باشند. مجمع ناشران انقلاب حدود ۳۰۰ عضو ناشر دارد. امروز بزرگترین تشکل فرهنگی کشور، مجمع ناشران انقلاب اسلامی است و با کار و برنامه ریزی بخش قابل توجه ناشران را جذب می کند و درحال برنامه ریزی است تا بستر مناسب را فراهم آورد.

1401/02/23
12:33:43
5.0 / 5
201
تگهای خبر: جامعه , شركت , فروش , فروشگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان