آغاز پویش ملی عید تا عید به نفع مددجویان بهزیستی

آغاز پویش ملی عید تا عید به نفع مددجویان بهزیستی سرپرست دبیرخانه شورای مشارکت های مردمی سازمان بهزیستی کشور از پویش ملی «عید تا عید» اطلاع داد و اظهار داشت: این مهم با هدف مشارکت جمعی و استفاده از توان و ظرفیت مردم و در جهت تأمین بخشی از نیازمندی های معیشتی خانواده های تحت پویش بهزیستی در تمامی استان ها از عید سعید قربان تا عید غدیر اجرا می شود.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، مژگان رضازاده کاوری سرپرست دبیرخانه شورای مشارکت های مردمی سازمان بهزیستی کشور در آستانه عید سعید قربان نسبت به جذب و دریافت نذورات و هدایای مردمی به نفع مددجویان زیر پوشش اعلام آمادگی کرد و اظهار داشت: پویش ملی «عید تا عید» با هدف مشارکت جمعی و استفاده از توان و ظرفیت مردم شریف ایران و خیرین و نیکوکاران در اقصی نقاط کشور و در جهت تأمین بخشی از نیازمندی های معیشتی خانواده های تحت پویش بهزیستی در تمامی استان ها از عید سعید قربان تا عید غدیر اجرا می شود.
سرپرست دبیرخانه شورای مشارکت های مردمی سازمان بهزیستی کشور، افزود: خیرین و مردم نیکوکار می توانند در عید قربان نذورات و قربانی خویش را برای ارسال سریع به جامعه هدف بهزیستی به ادارات کل بهزیستی استان ها، ادارات بهزیستی شهرستان ها، مجتمع ها و موسسه های خیریه تحت نظارت بهزیستی تحویل دهند؛ همینطور در روز عید سعید غدیر طرح تغذیه غدیر با مشارکت خیرین و مردم شریف کشور اجرا خواهد شد.
برپایه اعلام روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بهزیستی کشور، یادآوری می شود خیرین می توانند نذورات نقدی خویش را از راه درگاه اینترنتی mosharekat.behzisti.ir و یا کد دستوری #۹*۷*۷۳۳* و #۵*۵*۷۴۱* و یا شماره کارت مجازی ۷۰۷۵-۷۰۷۰-۹۵۷۰-۶۳۶۷ و همینطور از راه نرم افزارهای موبایلی آپ، سکه، بی باد، پاس، همراه کارت، ستاره یک، تاپ و ۷۲۴ اهداء کنند.


همینطور بهزیستی تهران هم آماده دریافت نذورات مردم در پویش عید تا عید است. در این خصوص معاون مشارکت های مردمی بهزیستی تهران ضمن تبریک فرا رسیدن اعیاد قربان و غدیر خم آمادگی این معاونت را جهت دریافت نذورات مردم در چارچوب پویش عید تا عید اعلام نمود.
برپایه اعلام روابط عمومی بهزیستی شهر تهران، گلستانی، اضافه کرد: پویش عید تا عید از روز عید قربان تا عید غدیر خم فرصتی است تا مردم نیک اندیش تهران همچون گذشته همدلی و نوع دوستی خویش را با اعتماد به بهزیستی بعنوان حلقه واسط خود و مددجویان ابراز دارند و گوشت قربانی نذری را با حضور در ستاد بهزیستی شهر تهران به آدرس (پیچ شمیران، اداره بهزیستی شهر تهران) و ۱۶ مرکز دولتی تابعه این شهرستان اهدا کنند.
گلستانی همینطور اظهار داشت: تمامی همکاران ما در روز عید قربان از ساعت ۷ بامداد تا ۱۹ آماده دریافت نذورات مردم (گوشت قربانی) هستند.
شهروندان علاوه بر حضور در این مراکز، می توانند کمک های نقدی خویش را هم به شماره حساب۴۱۷۴۰۳۴۵۴۱۸۵۵۴۶۷، شماره کارت۴۷۲۰-۴۱۹۸-۹۵۷۰-۶۳۶۷ و شماره شبا IR۱۱۰۱۰۰۰۰۴۱۷۴۰۳۴۵۴۱۸۵۵۴۶۷مشارکت های مردمی بهزیستی شهر تهران واریز نمایند.

1401/04/19
14:24:42
5.0 / 5
277
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان