درخواست خزعلی برای جدیت و اهتمام در رسیدگی به پرونده شلیر رسولی

درخواست خزعلی برای جدیت و اهتمام در رسیدگی به پرونده شلیر رسولی جوان بین: معاون امور زنان و خانواده رییس جمهوری خواهان جدیت و اهتمام در رسیدگی به پرونده ˮشلیر رسولیˮ (زن کردستانی که به جهت مقابله با تعرض مرد همسایه، خودرا به بیرون از ساختمان پرت کرد) شد.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، انسیه خزعلی در حساب توییتر خود نوشت: " شلیر(دشت) طی تهاجم دشمن بعثی هم اسیر شد اما شرافتش را ازدست نداد و آزاد گردید، ولو بقیمت جان های فراوان. حال بانو ‎شلیر رسولی نیز بار دیگر اصالت خطه کردستان را با ‎زنانگی و ‎پاکدامنی خویش به نمایش گذاشت، ولو بقیمتی بسیارگران. چه رمزیست در نام شلیر که بازهم دامانش از تجاوز پاک ماند."
وی در توییت دیگری افزود: " شلیر، نماد یک زن کُرد مسلمان و مصداق حافظات للغیب است. تجسم عینی تربیت دینی، عفت، شرافت و نجابت... تسلیت عرض می کنم به خانواده این بزرگ زن و به مردم غیور مریوان. نماینده اینجانب برای همدردی به حضور خانواده ایشان خواهد رسید."
خزعلی همین طور با اعلان اینکه امروز با رییس کل دادگستری کردستان صحبت کردم و خواهان جدیت و اهتمام در رسیدگی به پرونده مسبب این مسئله شدم و ایشان را در این امر بسیار مصمم دیدم، اضافه کرد: " امیدوار هستم دستگاه قضا آنچنان درسی به متجاوز ناکام دهد که برای همیشه در خاطره ها باقی بماند."
به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، مدتی پیش "شلیر رسولی" زنی کردستانی به جهت ممانعت از تعرض مرد همسایه، خودرا از پنجره خانه به بیرون ساختمان پرت کرد و فوت شد.1401/06/19
23:52:15
5.0 / 5
269
تگهای خبر: تربیت , خانواده , دستگاه , زنان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان