مدیرعامل بنیاد بركت تشریح كرد

پوشش بیمه تکمیلی زنان سرپرست خانوار و ایتام

پوشش بیمه تکمیلی زنان سرپرست خانوار و ایتام به گزارش جوان بین، مدیرعامل بنیاد برکت از اجرای طرح «برکت مهدوی» اطلاع داد و اظهار داشت: ۳۴۵۲ نفر از اقشار صدمه پذیر جامعه همچون زنان سرپرست خانوار، ایتام، مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره)، افراد زیر پوشش سازمان بهزیستی و خانواده های معرفی شده از جانب گروههای جهادی از پوشش بیمه ای درمان تکمیلی بهره مند شده اند.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، محمد ترکمانه خاطرنشان کرد: بیمه برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان امام هر یک از این افراد را به مدت یک سال و تا سقف ۶۱۸ میلیون ریال زیر پوشش بیمه ای درمان تکمیلی قرار داده است.
به قول مدیرعامل بنیاد برکت، طرح «برکت مهدوی» در ۱۸ استان درحال اجراست.
ترکمانه توضیح داد: در طرح برکت مهدوی افراد بیمه شده از پوشش درمانی در مواردی همچون هزینه های بستری، جراحی، شیمی درمانی، زایمان، نازایی و ناباروری، خدمات پاراکلینیکی از قبیل؛ آندوسکوپی، جراحی های سرپایی، شکستگی و دررفتگی، گچ گیری، تست های غربالگری، آزمایش های تشخیصی پزشکی، فیزیوتراپی، پاتولوژی یا صدمه شناسی و ژنتیک پزشکی، رادیوگرفی، آنژیوگرافی، سونوگرافی، ماموگرافی و انواع اسکن، ام آرآی، پزشکی هسته ای، ویزیت و دارو، گفتاردرمانی و غیره برخوردار می باشند.
وی خاطرنشان کرد: حق بیمه سالانه پرداخت شده برای هر یک از افراد زیر پوشش طرح مذکور بیشتر از ۹ میلیون و ۳۰۰ هزار ریال است.
مدیرعامل بنیاد برکت با تکیه بر ادامه طرح «برکت مهدوی» اظهار داشت: این طرح در استانهای بیشتری و در سطحی گسترده تر تداوم خواهد داشت.


منبع:

1401/11/18
10:40:24
5.0 / 5
341
تگهای خبر: بهزیستی , بیمه , پزشك , جامعه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان