معاون كمیته امداد تاكید كرد

ضرورت ارتقاء آگاهی های حقوقی مددجویان

ضرورت ارتقاء آگاهی های حقوقی مددجویان جوان بین: جوان بین: معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد از رسیدگی به 6215 پرونده حقوقی مددجویان در سال قبل آگاهی داد.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، حسین فتاحی با بیان این خبر اضافه کرد: سال قبل ۶۹۶ میز خدمت حقوقی در ادارات مختلف کمیته امداد در سراسر کشور برپا شد.
وی افزود: در طول این مدت بیش از ۲۹ هزار خدمت بوسیله میز خدمات حقوقی و مشاوره به مددجویان ارائه شد.
معاون حقوقی و امور مجلس کمیته امداد با قدردانی از همراهی وکلای نیکوکار در ارائه خدمت به مددجویان، اشاره کرد: در سال ۱۴۰۱ تعداد ۱۵۲۶ وکیل پرونده در ارائه خدمات به مددجویان همکاری داشتند و همین طور ۲۵۰۰ پرونده حقوقی مددجویان به کانون وکلا و مرکز وکلا ارجاع شد.
فتاحی با اشاره به ضرورت ارتقاء آگاهی های حقوقی مددجویان اظهار داشت: در سال قبل ۳۵ هزار مورد آموزش مسائل حقوقی به جامعه هدف همچون بانوان سرپرست خانوار، زوج های جوان و دیگر اقشار نیازمند ارائه شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد، وی با اعلان اینکه مسائل خانوادگی بیشترین موضوع پرونده های حقوقی مددجویان را در بر می گیرد، افزود: در سال ۱۴۰۱ تعداد ۶۲۱۵ مورد پرونده حقوقی مددجویان با همکاری وکلای نیکوکار در مراجع قضایی مورد رسیدگی قرار گرفت.
منبع:

1402/03/09
11:48:45
5.0 / 5
215
تگهای خبر: آموزش , جامعه , جوان , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۱
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان