سفارش های نوروزی تامین اجتماعی به مسافران

سفارش های نوروزی تامین اجتماعی به مسافران جوان بین: مشاور مدیرعامل و مدیركل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی ضمن تبریك فرارسیدن سال جدید به تمامی بیمه شدگان، بازنشستگان، مستمری بگیران و كارفرمایان، از آنان درخواست نمود زمانی كه قصد سفر در روزهای نوروز را دارند، دفترچه درمانی این سازمان را به همراه داشته باشند.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، امیرعباس تقی پور اظهار نمود: به علت احتمال نیاز بعضی از شهروندان به دریافت خدمات درمانی در روزهای تعطیلات نوروزی و همینطور آماده باش مراكز درمانی این سازمان در این ایام، به تمامی بیمه شدگان و مستمری بگیران سفارش می گردد در طول زمان مسافرت خود، دفاتر درمانی را به همراه داشته باشند.

وی در ادامه اظهار داشت: مسافران نوروزی پیش از سفر، از اعتبار دفترچه های درمانی خود اطمینان حاصل نمایند و در صورت نیاز، نسبت به صدور، تجدید و تمدید اعتبار دفاتر درمانی خود، اقدام نمایند.

ضمن آنكه از تمامی مسافران نوروزی درخواست می شود، كارت ملی خویش را به منظور دریافت خدمات درمانی از مراكز ملكی تامین اجتماعی و دفترچه های درمانی را به منظور استفاده از خدمات درمانی در مراكز طرف قرارداد این سازمان، به همراه داشته باشند.

وی ادامه داد: در هر شهر یا شهرستان در سراسر كشور، یك یا چند شعبه و كارگزاری تامین اجتماعی عرضه خدمات تامین اعتبار و تمدید و تعویض دفترچه های درمانی را برعهده دارد كه لیست این شعب در مبادی ورودی شهرها و از جانب ادارات كل تامین اجتماعی استانها و یا رسانه های محلی، نسبت به اعلام آنها اقدام می كنند.

به گزارش اداره كل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، تقی پور خاطرنشان كرد: لیست شعب آماده خدمات رسانی به بیمه شدگان و همینطور مراكز درمانی در حال آماده باش در سراسر كشور در پایگاه اطلاع رسانی تامین اجتماعی به نشانی www.tamin.ir و كانال تلگرامی این سازمان به نشانی https: //telegram.me/taminnews اعلام شده است.
1396/12/29
16:24:52
5.0 / 5
4779
تگهای خبر: بیمه , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان