مدیركل فرهنگی اجتماعی صندوق بازنشستگی كشوری تشریح كرد

فراخوان ارسال آثار برای انتخاب بازنشسته نمونه

فراخوان ارسال آثار برای انتخاب بازنشسته نمونه جوان بین: مدیركل فرهنگی اجتماعی صندوق بازنشستگی كشوری از اعلام فراخوان ارسال آثار برای روز تكریم بازنشستگان و انتخاب بازنشستگان نمونه از امروز اطلاع داد.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، زهرا زاده غلام با اشاره به اینكه ۱۵ شهریور(۲۵ ذی الحجه) جاری روز بزرگداشت خانواده و تكریم بازنشستگان است و مراسمی در این روز برگزار می گردد اظهار داشت: در این مراسم بازنشستگان نمونه انتخاب و معرفی می گردند.

وی ادامه داد: امسال سیزدهمین دوره بزرگداشت روز خانواده و تكریم بازنشستگان است و همزمان در سراسر كشور برگزار می گردد. بخش ویژه انتخاب بازنشستگان نمونه در سطح ملی و استانی است. فراخوانی اعلام می نماییم و بازنشستگان داوطلب در شش محور علوم، آموزش و پژوهش، فرهنگ و هنر، كارآفرینی و تولید اشتغال، فعالیت های اجتماعی عام المنفعه، فعالیت های ورزشی و ایثار و فداكاری آثار و یا اطلاعات و مستندات خویش را به ثبت می رسانند.

زاده غلام با اشاره به اینكه این آثار باید مربوط به دوران بازنشستگی باشد اظهار داشت: بازنشستگان داوطلب می توانند از امروز به پایگاه اطلاع رسانی رجوع و تا ۳۱ مرداد اطلاعات خویش را در سامانه بانك اطلاعات نخبگان وارد كنند.

دبیر این جشنواره با اشاره به اینكه از هر استان ۶ نفر در سطح استانی انتخاب می شوند اظهار داشت: ستاد برگزاری این مراسم تشكیل خواهد شد و درباره جوایز ملی تصمیم گیری می گردد. استان ها هم دارای ستاد مجزا هستند.

زاده غلام افزود: اگر بازنشستگان نمونه دوره های قبل دارای آثار جدیدی باشند می توانند آثار خویش را ارسال نمایند.
1397/05/01
13:23:35
5.0 / 5
4500
تگهای خبر: خانواده
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۲
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان