معاون بهزیستی كشور خبر داد

نیاز به وسایل توانبخشی در مناطق محروم به صفر رسید

نیاز به وسایل توانبخشی در مناطق محروم به صفر رسید جوان بین: معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی اظهار داشت: نیاز به وسایل توانبخشی در مناطق محروم تقریبا به صفر رسیده است.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، دكتر نحوی نژاد در نشستی با حضور سازمان های مردم نهاد و موسسات فعال در حوزه معلولان اظهار داشت: در مورد مسائل معلولان با یك پدیده اجتماعی مواجه هستیم و بایستی در این زمینه تحقیق و مطالعه كنیم.
وی ادامه داد: در لایحه حمایت از معلولان خیلی از آرزوها و آمال های این افراد در این لایحه دیده شده كه نقطه قوت دولت است، زیرا اثرات بسیار مباركی خواهد داشت.
به گفته وی از زمانی كه با تلاش های وزیر كار این لایحه به مجلس رفت، وظیفه دولت به آخر رسید، اما ما در این دو سال نمایندگان را تنها نگذاشتیم و كارهای پژوهشی و تخصصی انجام دادیم و خوشبختانه تمامی ایرادات شورای نگهبان برطرف شده است.
معاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی اضافه كرد: خیلی از مسائل معلولین در این لایحه در نظر گرفته شده است و جلسات و مكاتبات عدیده ای با دستگاه ها انجام شده است. همینطور توانبخشی مبتنی بر خانواده هم از مسائلی است كه به دنبال آن هستیم.
نحوی نژاد با اشاره به اینكه حدود یك میلیون و 400 هزار معلول شدید در كشور داریم كه نیازمند مراقبت هستند اظهار داشت: حدود 40 هزار نفر از آنها در مراكز و باقی آنها در كنار خانواده هایشان هستند. همینطور نیاز به وسایل توانبخشی در مناطق محروم به صفر رسیده است.1396/09/17
23:08:25
5.0 / 5
4928
تگهای خبر: خانواده
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان