جمع آوری صندوق های صدقات فلزی تا آخر ۱۴۰۰

جمع آوری صندوق های صدقات فلزی تا آخر ۱۴۰۰ به گزارش جوان بین معاون توسعه مشاركت های مردمی كمیته امداد استان تهران از جمع آوری تمامی صندوق های بزرگ فلزی صدقات تا آخر سال ۱۴۰۰ اطلاع داد.


محمد هادی سیف در گفتگو با ایسنا، با اشاره به اینكه هم اكنون ۳۸ هزار صندوق بزرگ در معابر و میادین شهرها و همینطور ۴۵۰ هزار صندوق كوچك (خانگی) در سطح استان تهران وجود دارد، اظهار داشت: یكی از برنامه های مهم كمیته امداد كاهش صندوق های بزرگ از سطح معابر و نصب صندوق های الكترونیكی است. طرح تعویض صندوق ها از سال قبل آغاز و تابحال بیشتر از سه هزار صندوق بزرگ از معابر جمع آوری شده كه تا آخر امسال هم نزدیك به هفت هزار صندوق دیگر جمع آوری خواهد شد.

معاون توسعه مشاركت های مردمی كمیته امداداستان تهران اضافه كرد: تا آخر سال ۱۴۰۰ تمامی صندوق های بزرگ فلزی از سطح معابر جمع آوری و روش های نوین الكترونیكی، دستگاه های عابر بانك، اپلیكیشن سنا (سامانه نیكوكاری امداد) و تلفن ۷۳۵۵ جایگزین می گردد.

ایشان در ادامه از پرداخت ۳۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان صدقه از جانب تهرانی ها در ۱۰ ماه نخست امسال اطلاع داد و اظهار داشت: هم اكنون ۲۰ دستگاه وب كیوسك در نقاطی مانند فرودگاه امام خمینی (ره)، فروشگاه شهروند و همینطور ۱۵۰ دستگاه پرداخت با كارت شهروندی در ایستگاه های مترو و BRT نصب شده است كه مردم خیر و نیكوكار می توانند كمك های خویش را با استفاده از این روش ها به نیازمندان اختصاص دهند.

او در آخر تصریح كرد: صدقات مردم برای امور نیازمندان و مددجویان از جمله؛ كمك معیشت، درمان، خرید جهیزیه، مسكن، تحصیل دانش آموزان و دانشجویان و موارد دیگر هزینه می شود.
1397/11/27
14:22:20
5.0 / 5
4993
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۲
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان