پیگیری بازداشت دانشجویان از طریق حراست وزارت علوم و دانشگاه تهران

پیگیری بازداشت دانشجویان از طریق حراست وزارت علوم و دانشگاه تهران به گزارش جوان بین تعدادی از دانشجویان همچنان بازداشت هستند.


غلامرضا غفاری، معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم با اشاره به ناآرامی های روزهای گذشته در خیابان های انقلاب و ولیعصر و همینطور رو به روی دانشگاه تهران تصریح كرد: خوشبختانه دانشگاه تهران دیگر التهاب خاصی ندارد و فضا آرام است. تعداد زیادی از دانشجویانی هم كه در ایام اول ناآرامی ها بازداشت شده بودند، آزاد شدند و آزادی تعداد باقی مانده از دانشجویان هم در حال پیگیری است. معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم با اشاره به اینكه آماری از تعداد دانشجویان بازداشتی نداریم، اظهار داشت: آن هایی كه دوستانشان اطلاع دادند كه بازداشت شدند ما پیگیری كردیم كه بیشترشان هم آزاد شدند. غفاری افزود: مردم از بیرون به داخل دانشگاه هجوم برده بودند و در داخل دانشگاه چیز خاصی به آن صورت رخ نداده بود. او درباره اینكه اطلاعی از سلامت دانشجویان دارید و اینكه آیا دانشجویان صدمه دیده اند یا خیر؟ اظهار داشت: در این رابطه گزارشی دریافت نكردیم و آماری از تفكیك دانشجویان بازداشتی و اینكه چه تعداد دختر یا پسر هستند، نداریم.
غلامی با اشاره به اینكه با استفاده از مجموعه های مختلف و حراست دانشگاه تهران و حراست وزارت علوم پیگیر وضعیت دانشجویان بازداشتی هستیم، اظهار داشت: ممكن است دانشجویان بازداشتی، صرفا در اطراف یا داخل دانشگاه بازداشت نشده باشند و در بیرون این اقدام صورت گرفته باشد. 
 

1396/10/15
14:28:03
5.0 / 5
5008
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان