سقف افزایش نرخ شهریه مهدهای كودك اعلام گردید

سقف افزایش نرخ شهریه مهدهای كودك اعلام گردید به گزارش جوان بین مدیركل امور كودكان و نوجوانان سازمان بهزیستی كشور با اشاره به تصمیم كارگروه تنظیم بازار برای افزایش حداكثر ۲۹ درصدی شهریه مهدهای كودك، از مدیران مهدهای كودك خواست تا پیش از اعلام رسمی سازمان بهزیستی از افزایش قیمت شهریه مهدهای كودك اجتناب كنند.


سید منتظر شبر در گفتگو با ایسنا، با اشاره به اینكه در جلسه ۲۷ خردادماه كارگروه تنظیم بازار با حضور سازمان بهزیستی در مورد شهریه مهدهای كودك تصمیم گیری شده است اظهار داشت: در این نشست سازمان پشتیبانی از حقوق مصرف كنندگان پیشنهاد كرد تا شهریه مهدهای كودك ۲۹ درصد افزایش یابد.

وی ادامه داد: ‏این پیشنهاد به رای گذاشته و مقرر شد تا به كارگروه تنظیم بازار استانها این اختیار داده شود تا هر استان متناسب با شرایط خود تا حداكثر ۲۹ درصد شهریه خویش را افزایش دهد. بدین سان میزان افزایش شهریه مهدهای كودك در استان های مختلف، متفاوت می باشد و از جانب كارگروه تنظیم بازار استانها اعلام خواهد شد.

مدیركل امور كودكان و نوجوانان سازمان بهزیستی كشور با اشاره به اینكه افزایش نرخ شهریه مهدهای كودك هنوز اعمال نشده است، خاطرنشان كرد: منتظر هستیم تا مصوبه مذكور به شكل مكتوب به سازمان بهزیستی اعلام گردد و پس از اعلام كتبی، مصوبه افزایش نرخ مهدهای كودك را به استان ها ابلاغ خواهیم كرد تا در استان ها در كارگروه تنظیم بازار نسبت به نرخ شهریه مهدها تصمیم گیری شود.

شبر از مدیران مهدهای كودك خواست تا پیش از اعلام رسمی سازمان بهزیستی از افزایش قیمت شهریه مهدهای كودك اجتناب كنند چون كه افزایش نرخ شهریه این مراكز در استان های مختلف، متفاوت خواهد بود.
1398/04/01
15:17:19
5.0 / 5
4337
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان