زنان سرپرست خانوار نیازمند، وام قرض الحسنه دریافت می كنند

زنان سرپرست خانوار نیازمند، وام قرض الحسنه دریافت می كنند به گزارش جوان بین معاون برنامه ریزی و هماهنگی معاونت رئیس جمهور در امور زنان و خانواده اظهار داشت: در قالب همكاری معاونت با بانك ها به منظور پشتیبانی از زنان سرپرست خانوار نیازمند، امسال بانك رفاه كارگران به پنج هزار زن سرپرست خانوار وام قرض الحسنه می دهد.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده و مدیر عامل بانك رفاه كارگران، برای پشتیبانی از زنان سرپرست خانوار نیازمند، تفاهم نامه همكاری امضا كردند.
اطهره نژادی، معاون برنامه ریزی و هماهنگی معاونت رئیس جمهور در امور زنان و خانواده در مورد این تفاهم نامه، اظهار داشت: در قالب همكاری معاونت با بانكها به منظور پشتیبانی از زنان سرپرست خانوار نیازمند، امسال بانك رفاه كارگران به پنج هزار زن سرپرست خانوار وام قرض الحسنه می دهد.
نژادی اضافه كرد: برای اجرایی شدن این تفاهم نامه، مدیران كل امور بانوان استان ها همكاری با شعب استانی بانك را در دستور كار خواهند داشت و امیدواریم بعد از ابلاغ شیوه اجرایی این برنامه به همكاران در سطح استانی، شاهد اجرای دقیق و توزیع متناسب این امكان در سطح استان ها باشیم.
وی به تجربه مشابه سال قبل با بانك قرض الحسنه مهر ایران اشاره و خاطرنشان كرد: با اینكه عدد وام های اعطایی، عدد بزرگی به نظر نمی رسد اما اجرای برنامه با تعداد زیاد این وام ها كه پارسال پنج هزار وام بود، بازخورد مثبتی از جانب زنان سرپرست خانوار نیازمند داشت و امیدواریم بانكهای دیگر هم در این مورد همكاری مناسبی داشته باشند.
معاون برنامه ریزی معاونت رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، رفع نیازهای ضروری و راه اندازی كسب و كارهای خرد و ارزش آفرین را همچون اهداف این حمایت ها دانست و ابراز امیدواری كرد كه در دستور كار داشتن توامان برنامه های توسعه ای توان افزا و برنامه های حمایتی، به بهبود شرایط اقتصادی زنان سرپرست خانوار نیازمند بینجامد.1398/04/15
18:29:09
5.0 / 5
4314
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان