ارائه خدمات بیمه ای كمیته امداد به مددجویان

ارائه خدمات بیمه ای كمیته امداد به مددجویان جوان بین: سرپرست معاونت حمایت و سلامت كمیته امداد استان تهران از بهره مندی 7105 خانوار تحت پشتیبانی از بیمه تامین اجتماعی آگاهی داد و اظهار داشت: این مددجویان در سه ماهه نخست امسال از این خدمات بهره برده اند.


علی كریمی اصل در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به اینكه از شروع سال جاری بیمه پایه كمیته امداد به سازمان بیمه سلامت واگذار شده است و این نهاد در واقع بیمه گذار است، بیان كرد: مددجویان تحت حمایت كمیته امداد همچنان از خدمات بیمه مكمل در بخش فرانشیز و موارد خارج از تعهد بیمه، فرانشیز بیماران بستری، مساعدت دارویی، تهیه لوازم و تجهیزات پزشكی بهره مند هستند.
وی افزود: خدمات كمیته امداد در بخش بهداشت، خدماتی در چارچوب تهیه سبد بهداشتی خانوار، توزیع سبد غذائی، بهسازی محیط های خودكفایی، ارزیابی سلامت زنان، طرح های غربالگری بهداشت، سلامت سالمندان و بهداشت در مناطق محروم به مددجویان ارائه می شود.
سرپرست معاونت حمایت و سلامت كمیته امداد استان تهران تصریح كرد: ۷۱۰۵ خانوار تحت حمایت كمیته امداد استان تهران از خدمات بیمه تأمین اجتماعی بهره مند هستند و در سه ماه نخست امسال برای این امر دو میلیارد و ۷۹۴ میلیون تومان هزینه شده است. كمیته امداد با پرداخت سرانه بیمه تأمین اجتماعی مددجویان، گام مهمی باهدف تأمین آتیه زندگی آنها برمی دارد.
وی اشاره كرد: با پرداخت حق بیمه اجتماعی برای هر مددجوی تحت حمایت كمیته امداد و برمبنای میزان سنوات پرداختی، مددجویان این نهاد مانند سایر اقشار بازنشسته و ماهانه مبلغی را بعنوان مستمری دریافت می كند.
منبع:

1398/05/04
14:06:19
5.0 / 5
4433
تگهای خبر: بهداشت , بیمه , پزشك , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان