واكنش تشكل های جوانان كشورهای اسلامی به اتفاقات بازی ایران و بحرین

واكنش تشكل های جوانان كشورهای اسلامی به اتفاقات بازی ایران و بحرین جوان بین: تعدادی از مدیران، فعالان و اعضای تشكلهای مردم نهاد جوانان كشورهای اسلامی طی اطلاعیه ای كه به شكل رسمی به نماینده ایران در مجمع جوانان كشورهای اسلامی تحویل داده شد، نسبت به اتفاقات پیش آمده در بازی تیم ملی ایران و بحرین و توهین به سرود ملی كشورمان واكنش نشان دادند.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، در این بیانیه آمده است: با عنایت به وقایع صورت گرفته در بازی فوتبال بین تیمهای ایران و بحرین و بی احترامی به سرود ملی كشور جمهوری اسلامی ایران و ایجاد تزاحم هنگام پخش سرود ضمن محكوم كردن و قبیح شمردن این اقدام شایسته دانستیم بعنوان تعدادی از جوانان كشورهای اسلامی موارد ذیل را اعلام نماییم كه ما فكر می نماییم این با روح ورزش ناسازگار است و امیدوارم در آینده كشورهای مسلمان بطور خاص درمورد ورزش، به هم احترام بگذارند.
در ادامه این بیانیه ذكر شده است: ما باید بعنوان جوانان به همدیگر احترام بگذاریم تا بتوانیم بجای نفرت پراكنی، بیشتر روی توسعه و لذت بردن از ورزش متمركز شویم و این رفتاری است كه سایر كشورها انجام می دهند. بدین سبب پیام ما به همه جوانان به خصوص جوانان بحرینی این است كه لطفا به یكدیگر احترام بگذاریم حتی اگر با عملكرد یا عقاید اشخاص دیگر یا یك كشور مخالف باشید.
این بیانیه می افزاید: ما باید به هم احترام بگذاریم و برادری را تقویت نماییم. اساسا افرادی كه دست به این اقدام زدند نماینده همه جوانان نبوده اند. امید است جوانان جهان اسلام آینده پراز امیدی را ارمغان آورند.

منبع:

1398/07/26
18:06:35
5.0 / 5
4464
تگهای خبر: جوان , جوانان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان