مناطق آزاد در فهرست شیوع شناسی اعتیاد، پیشگیری از اعتیاد وارد بسته بنگاه های اقتصادی می گردد

مناطق آزاد در فهرست شیوع شناسی اعتیاد، پیشگیری از اعتیاد وارد بسته بنگاه های اقتصادی می گردد جوان بین: قائم مقام دبیركل ستاد مبارزه با مواد مخدر اظهار داشت: تشكل های كارگرنهاد با هدف پیشگیری از اعتیاد و كاهش اعتیاد در بنگاه های اقتصادی تشكیل شوند.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، علی مویدی در شصت و دومین جلسه كمیته فرهنگی و پیشگیری ستاد مبارزه با مواد مخدر كه با حضور اعضای كمیته برگزار شد، اظهار داشت: تشكل های كارگرنهاد همانند تشكل های مردم نهاد با هدف پیشگیری از اعتیاد و كاهش اعتیاد در بنگاه های اقتصادی تشكیل شوند.

وی اضافه كرد: همینطور باید حس مسئولیت در افراد شاغل در بنگاه های اقتصادی و كارگری در حوزه كاهش اعتیاد تولید شود و برای آنان این امر نهادینه شود كه می بایست در جهت سلامت روان و جسم خود، آموزش های پیشگیرانه را فرابگیرند.

به گزارش روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر؛ قائم مقام دبیركل ستاد بر انجام شیوع شناسی اعتیاد در مناطق آزاد تصریح كرد و ادامه داد: برای شروع، در هفته آینده توافق های لازم برای اجرای شیوع شناسی در چابهار صورت خواهد گرفت.

مویدی با اشاره به اینكه دولت تدبیر و امید و شخص رییس جمهور به خانواده بخصوص زنان نگاه ویژه ای دارد، بیان كرد: در اجرای برنامه های پیشگیری از اعتیاد باید سهم زنان مشخص شود و به آنان توجه بیشتری شود؛ چون كه در حوزه اعتیاد، زنان صدمه پذیرتر هستند.1396/10/29
18:37:21
5.0 / 5
4654
تگهای خبر: اقتصاد , زنان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۲
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان