بخشنامه ای برای اختصاص هزینه صرفه جویی تبلیغات نوروز به مناطق سیل زده

بخشنامه ای برای اختصاص هزینه صرفه جویی تبلیغات نوروز به مناطق سیل زده به گزارش جوان بین مدیرعامل صندوق بازنشستگی كشوری در بخشنامه ای ضمن ممنوعیت چاپ و ارسال هرگونه اقلام تبلیغاتی برای ایام نوروز، از هلدینگ ها و شركت های تابعه این صندوق خواست تا در قالب مسئولیت اجتماعی خود هزینه های صرفه جویی از این محل را به طرح های عمرانی مناطق سیل زده سیستان و بلوچستان اختصاص دهند.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، دكتر اكبر افتخاری در این بخشنامه تاكید كرده است: در قالب اجرای سیاستهای كلی اقتصاد مقاومتی و با هدف كاهش هزینه های غیرضروری در هلدینگها و شركتهای تابعه صندوق بازنشستگی كشوری كه جزو سرمایههای اقتصادی بازنشستگان عزیز بوده و حق الناس تلقی میشود، مطابق بخشنامهها و قوانین موجود، تهیه هرگونه اقلام تبلیغاتی در رابطه با ایام عید نوروز، شامل چاپ و ارسال سررسید و تقویمهای مناسبتی و كارت تبریك یا خرید و اهدای هدیه به اشخاص و سازمانها و نهادها در تمامی واحدهای آن هلدینگ و شركتهای تابعه ممنوع می باشد.

افتخاری در ادامه آورده است: نظر به اهمیت عمل به مسئولیت اجتماعی توسط بنگاههای اقتصادی وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی و به تبع آن صندوق بازنشستگی كشوری و بنا به تاكید مقام عالی وزارت در خصوص كمك به مردم عزیز صدمه دیده در حوادثی چون سیل و زلزله، مقرر است اعتبارات و هزینه های صرفه جویی شده، به منظور انجام و تكمیل پروژههای عمرانی برای كمك به سیل زدگان استان سیستان و بلوچستان اختصاص پیدا كند.

به گزارش اداره كل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی كشوری، در این بخشنامه همینطور تاكید شده است: بودجه تخصیص یافته در این حوزه با هماهنگی مدیركل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بگونه ای برنامه ریزی شود كه در اقدام مشترك برای یك پروژه خاص (ساخت مدرسه، خانه بهداشت و... ) ساماندهی گردد.1398/11/19
20:57:02
5.0 / 5
4351
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان