مدیركل كمیته امداد استان تهران خبر داد:

حمایت كمیته امداد از مددجویان در صورت مبتلاشدن به كروناویروس

حمایت كمیته امداد از مددجویان در صورت مبتلاشدن به كروناویروس جوان بین: مدیركل كمیته امداد استان تهران خدمات كمیته امداد این استان به مددجویان برای پیش گیری از مبتلاشدن به كروناویروس را تشریح نمود.سید ابوالفضل پرپنچی در گفت و گو با ایسنا با اشاره به اینكه در استان تهران تابحال مورد ابتلایی از كاركنان كمیته امداد اعلام نشده است، اظهار داشت: همین طور تابحال موردی از ابتلای به كروناویروس در میان مددجویان نیز وجود نداشته است.

وی با تاكید بر اینكه در صورت ابتلای مددجویان استان تهران به كروناویروس، كمیته امداد این استان در مراحل درمان از مددجویان حمایت های لازم را انجام خواهد داد، اظهاركرد: بیمه سلامت همه مددجویان كمیته امداد برقرار است و آنان برای درمان هرگونه بیماری همچون كروناویروس می توانند از بیمه درمانی خود استفاده كنند.

مدیركل كمیته امداد استان تهران با اشاره به اینكه برای بیماران و جامعه هدف خاص كمیته امداد نیز كمك هایی واریز شده است، اظهار داشت: این كمك ها بمنظور خرید اقلام بهداشتی و ضدعفونی كننده واریز شده است تا از ابتلای مددجویان به این بیماری پیشگیری شود.

پرپنچی درانتها اظهاركرد: پیام های بهداشتی كه از طرف وزارت بهداشت اعلام شده است، به شكل مداوم بوسیله پیامك به مددجویان ارسال می شود تا نكات لازم پیشگیرانه در اختیار خود مددجویان و خانواده آنان قرار بگیرد.

منبع:

1398/12/21
14:46:22
5.0 / 5
3475
تگهای خبر: بهداشت , بیمه , جامعه , خانواده
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان