قائم مقام كمیته امداد اعلام كرد

پرداخت ۴۶۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال به مددجویان كمیته امداد پارسال

پرداخت ۴۶۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال به مددجویان كمیته امداد پارسال به گزارش جوان بین قائم مقام كمیته امداد اظهار داشت: سال ۹۸ بیشتر از ۴۶۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال برای خودكفایی و توانمندسازی مددجویان پرداخت گردید.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، حسین صمصامی در مراسم تكریم و معارفه مدیركل كمیته امداد استان قزوین با اشاره به ضرورت ارتقای كمی و كیفی خدمات كمیته امداد اضافه كرد: كمیته امداد باید بستر ارتقای زندگی مددجویان را رقم بزند و تحقق این مهم، مستلزم روزآمدی و استفاده از تجربیات گذشته است.
قائم مقام كمیته امداد افزود: توانمندسازی از كارهای محوری است كه به جز جامعه هدف طرح شهید رجایی و سالمندان از كار افتاده، برای دیگر مددجویان اجرا می شود.
وی ادامه داد: تسهیلات اشتغال زایی كمیته امداد بیشتر در چارچوب مشاغل خرد انجام می شود و رمز موفقیت این تسهیلات هم نظارت مستمر است كه در بررسی مجموع تسهیلات پرداختی بانك ها و صندوق قرض الحسنه امداد ولایت، به این تسهیلات نمره خوبی داده می شود.
صمصامی اعلام نمود: سال ۹۸ كمیته امداد با همراهی شبكه بانكی كشور، بیشتر از ۴۶۰۰ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال به مددجویان پرداخت كرد. همینطور صندوق قرض الحسنه امداد ولایت ۲۳۰۰ میلیارد تومان تسهیلات در حوزه های مختلف به مددجویان و نیازمندان عرضه كرد.
قائم مقام كمیته امداد خاطرنشان كرد: كمیته امداد در بحث تسهیلات پرداختی به خوبی عمل كرده ولی ما به این میزان راضی نیستیم و تلاش می نماییم چارچوب و نظام توانمندسازی را تقویت نماییم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی كمیته امداد، وی توضیح داد: موفقیت های زیادی داریم ولی لازمه كار علمی بر این محور است كه بررسی نماییم اشكال كار كجاست و چگونه می توانیم از ظرفیت های موجود استفاده بیشتری نماییم.1399/01/21
12:02:46
5.0 / 5
3547
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان