كمیته امداد به پویش ایران همدل پیوست

كمیته امداد به پویش ایران همدل پیوست جوان بین: رئیس كمیته امداد با صدور پیامی، ضمن پیوستن به پویش «ایران همدل» از تمامی خیران و مردم نیكوكار برای همراهی با این پویش ملی دعوت كرد.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، در پیام سیدمرتضی بختیاری آمده است: «ایران اسلامی امروز بیشتر از هر زمان دیگری به اتحاد قلب ها و نیت ها و هم افزایی دست های نیکوکار در جهت کاستن آلام مستمندان و ولی نعمتان خود احتیاج دارد. کمیته امداد امام خمینی (ره) همواره با افتخار در صف نخست خدمت به نیازمندان قرار داشته و با حفظ کرامت و عزت نفس اقشار محروم، واسطه خیر خیران و کمک مردم نوعدوست به آنان بوده است.
در شرایطی که انتشار کرونا فضای اشتغال و کسب و کار کشور را با چالش مواجه کرده و خانواده های بسیاری را با مشکلات اقتصادی مواجه ساخته یا عزادار سرپرست خانواده کرده است، این نهاد برآمده از انقلاب بعنوان یادگار ماندگار امام راحل (ره) برای محرومان و نیازمندان، از اولین روزهای شیوع بیماری در کنار مردم نیازمند قرار گرفته و با عرضه کمک ها به این بهترین خلق، تلاش داشته از دردهای آنان کاسته و مرحمی بر زخمهای شان باشد.
امروز که با لطف حق تعالی و به برکت هدایت های داهیانه رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی)، جانفشانی های شبانه روزی پزشکان، پرستاران و کادر درمان و همراهی همیشگی مردم قدرشناس، کشور عزیزمان از پس مشکلات و بحران ها، بار دیگر در راه آرامش قرار گرفته، بر تمامی دلسوزان ایران اسلامی، نهادهای انقلابی و عمومی، دستگاه های دولتی و آحاد مردم شریف ایران اسلامی فرض است که با استفاده همه قوا، در برای کمک به صدمه دیدگان این ویروس منحوس بشتابند.
بدین منظور کمیته امداد اعلام می دارد با پیوستن به پویش «ایران همدل» بعنوان کانون خیر و برکت در جذب کمک های مردمی و گردهمایی همه ایرانی ها حول کار نیک، با بسیج تمامی امکانات، ظرفیت ها و توان خود در سرتاسر کشور، همچون گذشته در راه کمک به نیازمندان و مستمندان پیش قدم خواهد بود.
اینجانب سیدمرتضی بختیاری ضمن همراهی با این حرکت ملی، از مدیران ارشد کمیته امداد، مدیران کل استانی و همه امدادگران در سرتاسر کشور و همینطور از تمامی خیران و مردم نیکوکار که در برهه های حساس گذشته یار و یاور کمیته امداد بوده اند، دعوت می نماید با پیوستن به پویش ایران همدل، باعث هم افزایی نیروها و ظرفیت ها شده تا به امید خدا با گذر از این روزهای سخت، در ماه مغفرت و آمرزش، ماه مهربانی و بخشش، رمضان الکریم، شاهد زدودن غم ها از چهره هموطنان نیازمند و برگزاری جشن نهایی همدلی و همراهی در سایه ظهور صاحب عصر (عج) باشیم انشاالله.»1399/02/09
13:04:31
5.0 / 5
3202
تگهای خبر: اقتصاد , بحران , بسیج , پزشك
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان