سخنگوی دولت:

نگران نهاد خانواده و جمعیت هستم

نگران نهاد خانواده و جمعیت هستم به گزارش جوان بین سخنگوی دولت اظهار داشت: بعنوان پدر نگران نهاد خانواده و جمعیت هستم و معتقدم كه اگر نتوانیم برای حضور زنان راه ها را باز نماییم ممكنست ما را با چالش هایی مواجه كند.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، علی ربیعی در نشست رونمایی از سامانه رصد و پایش ارتقاء وضعیت زنان و خانواده بیان کرد: حوزه اجتماعی پیچیده ترین حوزه است که اگر معطوف به مطالعه نباشد آنرا با دشواری روبه رو می کند.
وی اظهار داشت: گاهی وقتها فاکتورهای خودمان را می بینم که در دنیا پایین هستیم، اما مطالعات و مقاله هایی که از بعضی از کشورهای دنیا داریم متوجه می شوم که وضعمان خیلی بهتر است و این نوع سامانه ها کمک می نماید که شاخص هایمان را واقعی نماییم.
ربیعی اضافه کرد: خیلی از عللی که مقایسه می شود و جوانان را ناامید می کند به سبب این است که داده ها را به درستی جمع آوری نکردیم و سامانه های درست نداشتیم.
ربیعی با ابراز این عقیده که سیاستگذاری در حوزه زنان بسیار پر اهمیت است و مسئله اصلی ایران نه چندان دور ماست؛ افزود: چقدر سیاستگذاری در حوزه زنان پر چالش است و چقدر سیاستگذاری در حوزه زن، خانواده و جمعیت موانع روانی دارد. ما هنوز به تعاریف مشترک در این سه مفهوم نرسیدیم.
سخنگوی دولت اظهار نمود: من بعنوان پدر نگران نهاد خانواده و جمعیت هستم و معتقدم که اگر نتوانیم برای حضور زنان راه ها را باز نماییم ممکنست ما را با چالش هایی مواجه کند.
منبع:

1399/06/04
19:02:35
5.0 / 5
2129
تگهای خبر: جوان , جوانان , خانواده , زنان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان