توضیحات بنیاد مستضعفان درمورد اخبار تخریب خانه های غیرمجاز در زردشت اهواز

توضیحات بنیاد مستضعفان درمورد اخبار تخریب خانه های غیرمجاز در زردشت اهواز جوان بین: بنیاد مستضعفان بدنبال انتشار اخباری درباب تخریب خانه های غیرمجاز برخی از ساكنان اراضی زردشت اهواز موسوم به روستای ابوالفضل، توضیحاتی را ارائه داد.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، روابط عمومی بنیاد مستضعفان اعلام نمود: «با توجه به تصرفات صورت گرفته طی سالیان گذشته در اراضی زردشت اهواز که موجب سوءاستفاده هایی از خانواده های نیازمند و محروم ساکن در این اراضی شد، مراجع قضایی برای جلوگیری از سودجویی ها و زمین خواری در این اراضی، حکم به رفع تصرف این زمین ها را صادر کردند.
بر همین اساس اقدام روز گذشته، گرچه در جهت جلوگیری از توسعه ساخت و سازهای غیرمجاز و با هماهنگی کامل استاندار، دادستان، شهرداری و سایر مسئولان مربوطه انجام شد ولی بنیاد مستضعفان به محض اطلاع از موضوع، درخواست توقف اجرای احکام صادره را خواهان شد.
لذا به دنبال توقف اجرای احکام صادره مقرر شد با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) طی دو هفته، خانواده های محروم ساکن این اراضی شناسایی شوند و بعد از فراهم شدن زمینه انتقال این خانوارها به منطقه ای مسکونی و تامین هزینه پیش پرداخت مسکن این خانوارها توسط بنیاد مستضعفان، اجرای احکام قانونی درباب این اراضی، صورت گیرد.»1399/06/08
11:45:10
5.0 / 5
2176
تگهای خبر: خانواده , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان