نظارت بر معافیت مربوط به ازدواج با دختران معلول

نظارت بر معافیت مربوط به ازدواج با دختران معلول جوان بین: رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادكل نیروهای مسلح معافیت مربوط به ازدواج با دختران معلول را موقت و دارای نظارت دائمی اعلام نمود.


امیر غلامرضا رحیمی پور در گفت و گو با ایسنا، درباره معافیت مشمولان سربازی درپی ازدواج با افراد دارای معلولیت اظهارکرد: برابر مقررات این شرایط وجود دارد، اما اینطور نیست که برخی تصور کنند شرایط آسانی داشته و فرد مشمول از سربازی معاف خواهد شد.
وی به اشاره به شروط این معافیت اضافه کرد: اولا که دختر معلول باید تحت پوشش بهزیستی باشد، دوما که معافیت اعطا شده به این فرد برای پنج سال موقت بوده و در طول این زمان سازمان وظیفه عمومی ناجا و سازمان بهزیستی بر موضوع نظارت داشته و اگر خدایی نکرده موارد نادرستی و غلطی وجود داشته باشد حتما با آن برخورد خواهد شد.
رییس اداره سرمایه انسانی سرباز ستادکل نیروهای مسلح درپاسخ به این انتقاد که آیا ممکنست چنین تصمیمی منجر به سواستفاده از بانوان مجرد شود، اشاره کرد: تابحال ما چنین گزارش هایی نداشته ایم و اگر موردی گزارش شود حتما به آن ورود کرده و بررسی خواهیم کرد. به هیچ عنوان اجازه نخواهیم داد که سواستفاده ای از قانون صورت گیرد.
منبع:

1399/06/19
23:25:14
5.0 / 5
2101
تگهای خبر: ازدواج , بهزیستی , سربازی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان