سایه سنگین برج سازان زمین خوار بر سر تنها اردوگاه مناسب سازی شده معلولان

سایه سنگین برج سازان زمین خوار بر سر تنها اردوگاه مناسب سازی شده معلولان به گزارش جوان بین مدیر عامل انجمن دفاع از حقوق معلولان از طرح توسعه تفضیلی شهرداری بابلسر كه حریم اردوگاه شهید عظیمی شهرستان بابلسر كه ویژه استفاه افراد دارای معلولیت است را نشانه گرفته، انتقاد نمود.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، علی همت محمود نژاد مدیر عامل انجمن دفاع از حقوق معلولان با اشاره به طرح جدید توسعه تفضیلی شهرداری بابلسر، اظهار داشت: متاسفانه اردوگاه شهید عظیمی بابلسر که از سال ۱۳۴۲ برای این افراد وقف شده است و هم اکنون به خوبی مناسب سازی و برای افراد دارای معلولیت دسترس پذیر شده است؛ در طرح توسعه تفضیلی شهرداری بابلسر مورد مخاطره قرار گرفته است و هیچ کسی نیست که به فریاد معلولان برسد.
وی ادامه داد: طرح مذکور سبب از بین رفتن ۱۰ سوله ویژه افراد دارای معلولیت با ظرفیت پذیرش روزانه ۲۰۰ فرد معلول در اردوگاه می شود و در نهایت خطر از بین رفتن توریسم افراد دارای معلولیت را به دنبال خواهد داشت.
محمود نژاد با اشاره به اینکه سالانه بین ۱۰ تا ۱۵ هزار فرد دارای معلولیت از امکانات این اردوگاه بهره مند می شوند، اظهار داشت: فعالان حوزه معلولان از این مورد اردوگاه شهید عظیمی به شدت نگران هستند و از رئیس قوه قضاییه می خواهیم که هر گونه دست درازی به منافع افراد دارای معلولیت که بر اثر فشار زمین خواران بوجود آمده است را شخصا پیگیری کند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بهزیستی کشور؛ وی ادامه داد: بیشتر از ۱۰ تشکل فعال در حوزه افراد دارای معلولیت با ارسال نامه به رئیس مجلس شورای اسلامی، رئیس قوه قضاییه و دفتر مقام معظم رهبری درخواست کرده اند که از تنها اردوگاه مناسب سازی شده برای افراد دارای معلولیت در سطح کشور، دفاع کنند.1399/06/25
23:46:03
5.0 / 5
1578
تگهای خبر: بهزیستی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان