آغاز مرحله سوم طرح یاری بازنشستگان كشوری از دیماه

آغاز مرحله سوم طرح یاری بازنشستگان كشوری از دیماه جوان بین: مدیركل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی كشوری اعلام نمود: مرحله سوم طرح یاری بازنشستگان كشوری از دیماه ابلاغ می شود و برای سال آینده باید مجدد برنامه ریزی شود.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، محمود مرتضایی فرد با اشاره به مرحله دوم طرح یاری بازنشستگان کشوری، اظهار داشت: بازنشستگان می توانند محصولاتی را که در شرکت فروشگاه های رفاه عرضه می شوند را تا سقف مورد نظر خرید کنند. محدودیتی در این حوزه وجود ندارد.
وی ادامه داد: این فرصتی است که صندوق بازنشستگی کشوری برای افزایش قدرت خرید بازنشستگان خود تعریف کرده است. برای مرحله دیماه هم فرصتی تعریف شده؛ اما برای سال آینده مجدد باید برنامه ریزی صورت گیرد.
مرتضایی فرد با اشاره به اینکه «بازنشستگان می توانند از راه درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری (SabaSRM) اعتبار خرید خویش را ملاحظه کنند»، اظهار داشت: بازنشستگان تا سقف خرید به هر میزان که می توانند خرید می کنند؛ اما اعتبار آنها به مرحله سوم منتقل نمی گردد.
وی ادامه داد: بازنشستگانی که حقوق آنها تا سقف مورد نظر در طرح قابل کسر و تقسیط شدن است، می توانند از تسهیلات طرح یاری بهره مند شوند؛ اما عموم بازنشستگان می توانند از مزیای این طرح بهره مند شوند.
به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، مدیرکل امور فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری در گفت وگویی تلویزیونی در مورد دیگر طرح های حمایتی که این صندوق در دست اجرا دارد، اظهار داشت: «بازنشستگان کشوری می توانند از تخفیف ۲۱.۵ درصدی خرید محصولات پگاه در افق کوروش بهره مند شوند. همچنین، می توانند از تخفیف ۵۰ درصدی و تقسیط 35 درصدی مجموعه های ایرانگردی و جهانگردی بهره مند شوند. دو طرح دیگر هم از مهرماه کلید می خورند که جزئیات آن بزودی اعلام خواهد شد.1399/06/27
00:56:48
5.0 / 5
1762
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان