مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح اعلام كرد

همسان سازی 90 درصدی حقوق بازنشستگان و شاغلین نیروهای مسلح

همسان سازی 90 درصدی حقوق بازنشستگان و شاغلین نیروهای مسلح به گزارش جوان بین مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح اظهار داشت: حقوق بازنشستگان نیروهای مسلح در حد 90 درصد شاغلین نیروهای مسلح از اختتام مهرماه همسان سازی خواهدشد.


به گزارش جوان بین به نقل از وزارت دفاع، امیر سرتیپ دوم پزشک فرشاد نجفی پور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح در برنامه زنده تلویزیونی "در انتهای الوند" شبکه دوم سیما با گرامیداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس با اشاره به خاصیت های ممتاز ایثارگری های غیورمردان بی ادعا و تفاوت نسل های مختلف، اظهار داشت: آن چیزی که در دفاع مقدس بین بچه هایی که رفتند و آنهایی که نرفتند تفاوت ایجاد کرد، تنها عشق است و آن عشق چیزی نبود جز، عشق به رهبر و مقتدای شان حضرت امام خمینی(ره).
وی با اعلان اینکه اساسا هیچ کسی از یک سرباز عاشق تر نیست، برای اینکه حاضر است خودش را برای وطن و آرمان های والایش فدا کند اضافه کرد: ما باور داریم که پیشکسوتان و عزیزان عرصه جهاد و شهادت و انقلاب، برای ما بسیار مهم و باارزش و از خانواده های مان به ما نزدیک تر هستند و بنا بر این هیچ وقت آنها را تنها نخواهیم گذاشت و با تمام توان از آنها حمایت و پشتیبانی خواهیم کرد.
نجفی پور اشاره کرد: ما با بازنشستگان نیروهای مسلح بطور مستمر در تماس هستیم و اهتمام می نماییم از دغدغه های آن مطلع شویم و تا جایی که امکان دارد، به خصوص در گرفتاری هایشان به سراغشان می رویم و از هیچ تلاشی برای پشتیبانی از این قشر شریف فروگذار نمی نماییم.
وی درباره اقدامات ساتا برای حل مشکلات فرزندان بازنشستگان نیروهای مسلح، گفت: یکی از دغدغه های اصلی سازمان، بیکاری و اشتغال فرزندان جامعه هدف است که فکرها و طرح های مختلفی در دستور کار قرار گرفته است که وام اشتغال برای فرزندان پیشکسوتان نیروهای مسلح، تا سقف ۵۰ میلیون تومان با سود ۴درصد یکی از این طرح هاست که به واجدین شرایط تعلق خواهدگرفت.
امیر نجفی پور با تقدیر و تشکر از همراهی و همکاریهای باارزش دولت، مجلس شورای اسلامی، ستادکل نیروهای مسلح و وزارت دفاع در تحقق اهداف ساتا برای جامعه هدف، بعنوان خبر خوش برای بازنشستگان معزز نیروهای مسلح، اظهار داشت: به فضل الهی حقوق مهرماه بازنشستگان، وظیفه بگیران و مستمری بگیران نیروهای مسلح، برمبنای ۹۰ درصد میانگین حقوق مشمول کسور شاغلین همتراز در نیروهای مسلح محاسبه و پرداخت خواهد شد.
رئیس هیات مدیره ساتا با اشاره به جنگ اقتصادی استکبار جهانی و نوکران آنها مقابل ملت و کشور اشاره کرد: اهتمام می نماییم هوشمندانه و با برنامه ریزی دقیق و مناسب، بتوانیم با مدیریت منابع تمام برنامه ها و ماموریت های سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح را در امتداد ارائه هر چه بهتر خدمت به خانواده معزز بازنشستگان نیروهای مسلح پیش ببریم.
مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح احترام و اکرام پیشکسوتان را امری ضروری دانست و اظهار داشت: وزیر دفاع از مسئولان سازمان تامین اجتماعی نیروهای مسلح توقع و انتظار دارند تا در حد امکان به نیازها و دغدغه های بازنشستگان نیروهای مسلح پاسخ منطقی، بجا و به هنگام داده شود و ما نیز با تمام توان، همت خودرا در امتداد ارائه هر چه بهتر خدمات به جامعه هدف ساتا به کار خواهیم بست.
منبع:

1399/07/03
22:53:35
5.0 / 5
1756
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان