سردار حسینی:

بیشترین موتورسیكلت های رسوبی در تهران هستند

بیشترین موتورسیكلت های رسوبی در تهران هستند به گزارش جوان بین جانشین رئیس پلیس راهور ناجا اظهار داشت: بیشترین موتورسیكلت های رسوبی در استان تهران با عددی نزدیك به ۴ هزار و كمترین موتورسیكلت رسوبی در خراسان جنوبی با عددی نزدیك به ۵۰ موتورسیكلت است.به گزارش جوان بین به نقل از مهر، سردار تیمور حسینی جانشین رئیس پلیس راهور ناجا بامداد امروز در جلسه ترخیص موتورسیکلت های رسوبی اظهار داشت: این طرح برای تمامی موتورسیکلت هایی که از سال ۹۰ در پارکینگ ها بودند، اجرا می شود.
وی اضافه کرد: بیشترین موتورسیکلت های رسوبی در سرتاسر کشور در استان های تهران، فارس، اصفهان، کرمان، شرق تهران، خراسان رضوی، مازندران و البرز وجود دارند.
حسینی خاطرنشان کرد: بیشترین موتورسیکلت های رسوبی در استان تهران با عددی نزدیک به ۴ هزار و کمترین موتورسیکلت رسوبی در خراسان جنوبی با عددی نزدیک به ۵۰ موتورسیکلت است.
جانشین رئیس پلیس راهور ناجا اظهار داشت: در سرتاسر کشور هزار و ۵۰ دفتر پلیس +۱۰ داریم و همینطور حدود هزار و ۲۹ پارکینگ فعال. تمامی کارها برای ترخیص سریع موتورسیکلت های رسوبی انجام شده و به هیچ عنوان قابل قبول نیست که رجوع کننده ای به دفاتر پلیس +۱۰ رجوع کند و با جمله «سامانه قطع است» مواجه شود. وی ضمن اشاره به اینکه این طرح از فردا به مدت دو ماه در سرتاسر کشور اجرا می شود، اظهار داشت: احتمال می دهیم روزهای آخر طرح، ترافیک بالایی داشته باشیم که در این راستا سفارش می نماییم مردم کار را به روز آخر موکول نکنند. البته برای خدمات دهی بهتر در ایام پایانی احتمال تغییر ساعت کاری در دفاتر پلیس +۱۰ وجود دارد.


منبع:

1399/08/17
19:31:54
5.0 / 5
1213
تگهای خبر: خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان