توسط بنیاد مستضعفان صورت گرفت

تكمیل ۹۵۰۰ خانه برای خانواده های پرمعلول

تكمیل ۹۵۰۰ خانه برای خانواده های پرمعلول به گزارش جوان بین معاون بنیاد مستضعفان از سرمایه گذاری 380 میلیارد تومانی این بنیاد برای راه اندازی مسكن خانواده های پرمعلول آگاهی داد و اظهار داشت: با سرمایه گذاری صورت گرفته از طرف بنیاد مستضعفان، 9500 خانه برای خانواده های دارای چند معلول تكمیل شده و تا آخر سال نیز 3 هزار واحد دیگر آماده تحویل می شوند.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، محسن منصوری با اشاره به پیشرفت فیزیکی قابل توجه پروژه راه اندازی مسکن خانواده های پرمعلول کشور اظهار داشت: تا آخر سال جاری بیش از ۱۲ هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی در قالب مرحله اول این طرح تحویل خانواده های دارای دومعلول و بیشتر کشور می شود.
معاون بنیاد مستضعفان از مشارکت این بنیاد با بهزیستی و انجمن خیرین بنیاد مسکن برای تکمیل پروژه مسکن خانواده های پرمعلول آگاهی داد و اضافه کرد: تا حالا بیش از۹۵۰۰ واحد مسکونی تحویل خانواده های واجد شرایط در کشور شده است و تا آخر سال نیز ۳۰۰۰ واحد دیگر تحویل خواهد شد.
منصوری سرمایه گذاری بنیاد مستضعفان برای تکمیل این پروژه را حدود ۳۸۰ میلیارد تومان توصیف کرد و اظهار داشت: تکمیل این واحدها در مناطق روستایی حدود ۸۲ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و در مناطق شهری نیز این پیشرفت حدود ۷۷ درصد بوده است.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مستضعفان، بگفته وی بنیاد مستضعفان آمادگی دارد تا در صورت اعلام بهزیستی، منابع مالی ساخت حدود ۱۵۰۰ خانه برای خانواده های پر معلول دیگر را تامین کند.
منبع:

1399/09/12
23:20:19
5.0 / 5
1508
تگهای خبر: بهزیستی , خانواده , مسكن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان