عرضه خدمات نوآورانه به اقشار كم برخوردار

عرضه خدمات نوآورانه به اقشار كم برخوردار مدیرعامل بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) از طریق اندازی سکوی نوآوری اجتماعی بنیاد احسان اطلاع داد و جزئیات آنرا اعلام نمود.


سعید سلیمانی در گفت و گو با ایسنا، در اینباره اظهار نمود: سکوی نوآوری اجتماعی به منظور خدمت رسانی به مناطق کم برخوردار راه اندازی خواهد شد و در نخستین گام، برگزاری رویداد «رویش احسان» با مبحث حل مسائل آموزشی دوران پسا کرونا در مناطق کم برخوردار شروع شده است.
وی ادامه داد: نخستین رویداد از سلسله رویدادهای رویش احسان به حل مسائل آموزشی دوران پسا کرونا اختصاص دارد. به عبارت دیگر این رویداد با هدف جمع آوری ایده های نوآورانه با محوریت حل مسائل آموزشی در مناطق کم برخوردار بعد از توقف شیوع همه گیری کرونا برگزار می گردد.
مدیر عامل بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با اشاره به اینکه با اتکا به ظرفیت های موجود در زیست بوم نوآوری به دنبال فراهم آوردن بستری مناسب جهت تحقق خدمت رسانی نوآورانه به مناطق کم برخوردار هستیم اظهار داشت: عرضه ایده های نوآورانه، طرح های اجرایی و راهکارهای سیاستی در زمینه نحوه پوشش تحصیل مناطق کم برخوردار به کمک ابزار های آموزش الکترونیک (اینترنت، تلویزیون، رادیو و...)، عرضه راهکارهای نوآورانه در زمینه جبران صدمه های وارد شده بر فرایند آموزش و یادگیری، عرضه طرح های نوآورانه در زمینه افزایش انگیزه معلمان فعال در مناطق کم برخوردار، عرضه راهکار های سیاستی و اجرایی برای آمادگی در هنگام وقوع بحران های مشابه در زمینه آموزش و چگونگی استفاده از ظرفیت گروه های جهادی در جهت رفع معضلات آموزش در مناطق کم برخوردار همچون محورهای برگزاری رویداد رویش احسان هستند.
سلیمانی اضافه کرد: رویداد رویش احسان تصمیم دارد با فراهم کردن بستری برای جمع آوری ایده ها، طرح ها و راهکار های اجرایی و سیاستی که به ارتقای سطح آموزش و پرورش در مناطق کم برخوردار کمک می نماید، برای رسیدن به راهکاری کارآمد با همراهی نهادهای اجتماعی و نخبگان فعال در حوزه آموزش کشور گام بردارد.
ایشان در ادامه از صاحب نظران و ایده پردازان همچون دانشجویان، پژوهشگران، نخبگان، استارت آپ ها، کسب و کارهای دانش بنیان و گروه های جهادی فعال در عرصه آموزش و عدالت آموزشی برای همکاری در این رویداد دعوت کرد و اظهار داشت: داوطلبان مشارکت در رویداد جهت ارسال ایده ها و طرح های خود می توانند از راه سکوی نوآوری بنیاد احسان به نشانی ehsanino.ir اقدام و ایده های خویش را تا ۳۰ بهمن ماه ارسال نمایند.
منبع:

1399/11/16
23:24:50
0.0 / 5
1227
تگهای خبر: آموزش , اینترنت , بحران , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان