تازه ترین خبر از حل مشكل پوشش بیمه ای رانندگان و صیادان

تازه ترین خبر از حل مشكل پوشش بیمه ای رانندگان و صیادان به گزارش جوان بین مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی درباره آخرین وضعیت پوشش بیمه ای رانندگان تاکسی اظهار داشت: سازمان هدفمندی یارانه ها اعلام نموده است که با قیودی با جایگزینی این مبلغ موافق است. در حال نهایی کردن این مساله هستیم، جایگزینی بخش عمده ای از مشکل را حل می کند.


مصطفی سالاری در گفت و گو با ایسنا، درباره آخرین وضعیت پوشش بیمه ای رانندگان تاکسی و مشکلاتی که دراین زمینه وجود داشت توضیح داد و در این زمینه اظهار نمود: بیمه رانندگان تاکسی جزو بیمه اقشار خاص است و دولت باید بعنوان کارفرما سهمی را بابت حق بیمه این اقشار بپردازد.
وی ادامه داد: سازمان هدفمندی یارانه ها اعلام نموده است که با قیودی با جایگزینی این مبلغ موافق است. در حال نهایی کردن این مساله هستیم، جایگزینی بخش عمده ای از مشکل را حل می کند.
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با اعلان اینکه منتها برای افراد جدیدی که پوشش بیمه ای ندارند و با هزینه خودشان بیمه شده اند یا قابل پوشش هستند اقدام دیگری در حال انجام می باشد اظهار داشت: توافق اولیه ای صورت گرفته است که سازمان برنامه در بودجه ۱۴۰۰ منابعی را به این منظور ببیند تا بتوانیم پوشش را کامل نماییم.
سالاری اضافه کرد: امید است با همکاری دولت و مجلس این اعتبار در بودجه سال آتی دیده شود. یک توافق شفاهی صورت گرفته است و با لحاظ شدن اعتبار لازم برای پرداخت حق بیمه سهم دولت در بودجه مشکل ۲۳ قشر خاص همچون رانندگان تاکسی، کامیون داران، صیادان و ملوانان که مشمول هستند حل شود.
منبع:

1399/12/08
16:10:53
0.0 / 5
825
تگهای خبر: بیمه , كارفرما
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان