امیدواری برای اجرای مرحله دوم همسان سازی حقوق بازنشستگان طی هفته های آتی

امیدواری برای اجرای مرحله دوم همسان سازی حقوق بازنشستگان طی هفته های آتی به گزارش جوان بین مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی اظهار داشت: پارسال مجموع اعتباراتی که برای پرداخت وام به بازنشستگان در نظر گرفته شد ۲۰۰ میلیارد تومان بود اما امسال این مبلغ به بیش از ۲ هزار میلیارد تومان اعتبار افزایش یافته است.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، دکتر مصطفی سالاری در نشست با شرکای اجتماعی و روسای کانون های بازنشستگان استان ایلام اضافه کرد: در مرحله اول متناسب سازی حقوق ۳ میلیون و ۶۰۰ هزار بازنشسته در مرداد ماه انجام شد و ماهانه ۱۰ هزار میلیارد تومان به این قشر از جمعیت پرداخت گردید.

وی اظهار داشت: برای اجرای مرحله دوم متناسب سازی حقوق بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی رایزنی ها و اقدامات خوبی انجام گرفته است و امیدواریم طی هفته های آتی اجرا شود.

سالاری بیان نمود: پرداخت بخشی از مطالبات سازمان تأمین اجتماعی از دولت در بودجه سال آینده تصویب شده است و این سازمان از همه ظرفیت ها و توان کارشناسی برای دریافت مطالبات و ارتقای خدمات جامعه زیر پوشش استفاده می نماید.
وی اظهار داشت: سالانه ۲ هزار میلیارد تومان برای ۳۰۰ قلم تجهیزات کمک پزشکی در حوزه درمان برای بیمه شدگان هزینه می شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، بهزاد علیزاده، نماینده مردم ایلام در مجلس شورای اسلامی هم در این جلسه با اشاره به اینکه بازنشستگان سرمایه های پرارزش هستند، خاطرنشان کرد: بررسی و رفع مشکلات این افراد، همواره باید مورد توجه قرار گیرد.
منبع:

1399/12/15
12:43:04
0.0 / 5
350
تگهای خبر: بیمه , پزشك , جامعه , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان