۵۰ هزار مهدكودك و پیش دبستانی زیر پوشش سازمان تعلیم و تربیت قرار می گیرند

۵۰ هزار مهدكودك و پیش دبستانی زیر پوشش سازمان تعلیم و تربیت قرار می گیرند رئیس سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک اظهار داشت: ۵۰ هزار مهدکودک و پیش دبستانی زیر پوشش سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک قرار خواهند گرفت.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، علیرضا حاجیان زاده در نشست مشترک با مدیرکل آموزش وپرورش خراسان رضوی ضمن اشاره به نخستین سفر کاری خود با مسئولیت رئیس سازمان تعلیم و تربیت کودک، به مشهد مقدس، اظهار داشت: امیدواریم تعلیم و تربیت کودک با نورانیت برگرفته از ولایت امام رضا (ع) پایه ریزی شود.
معاون وزیر آموزش وپرورش ضمن اشاره به پوشش حدود ۱۶هزار مهدکودک زیر پوشش سازمان بهزیستی و حدود ۳۰هزار مرکز پیش دبستانی در سرتاسر کشور از جانب سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک، اظهار نمود: ۱۴دستگاه و سازمان مبادرت به راه اندازی مهدهای کودک با مجوزهای داخلی خودکرده اند که تمامی این مراکز باید زیر پوشش سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک قرار بگیرند.
رئیس سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک با تاکید بر رویکرد تربیتی و ارتقای کیفیت محتوا و برنامه های مهدهای کودک و مراکز پیش دبستانی، اظهار داشت: تمامی کودکان و خانواده های آنها زیر پوشش فعالیتهای سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک قرار خواهد گرفت، برای تمامی خانواده ها برنامه ریزی کرده ایم تا ضمن توانمندسازی آنها در حوزه های تعلیم و تربیت، مشاوره های تربیتی و محصولات موردنیازی چون قصه های مناسب کودکان، پویانمایی و بازی های کودکانه با مفاهیم تربیتی به آنها عرضه نماییم.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش وپرورش، او در آخر اظهار داشت: سازمان ملی تعلیم و تربیت کودک در جهت سیاست گذاری و نظارت در حوزه دستگاههای در رابطه با حوزه کودک چون صداوسیما، انتشارات کودک و... ورود پیدا خواهد نمود.1400/04/14
10:46:31
5.0 / 5
6183
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۱
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان