5قلوهای لارستانی زیرپوشش بهزیستی رفتند

5قلوهای لارستانی زیرپوشش بهزیستی رفتند معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور اعلام نمود که پنج قلوهای لارستانی از شهریورماه تحت پوشش خدمات مستمر و مستمری ماهانه قرار می گیرند.


به گزارش جوان بین به نقل از ایسنا، دکتر حبیب الله مسعودی فرید درباب حمایت سازمان بهزیستی از پنج قلوهای لارستانی، با اعلان اینکه بتازگی در رسانه ها متوجه شدیم که خانواده ای لارستانی صاحب پنج قلو شده اند که این اتفاق را تبریک می گویم، اظهار نمود: سازمان بهزیستی باتوجه به سیاست های جمعیتی که در کشور وجود دارد و تاکیدات مقام معظم رهبری و مصوبات مجلس شورای اسلامی چند سالی است که پشتیبانی از خانواده های دارای فرزند چند قلو را در دستور کار خود قرار داده است، بنا بر این این خانواده را از شهریورماه تحت پوشش خدمات مستمر و مستمری ماهانه قرار می دهیم و همین طور به جز خدمات مستمر، بصورت موردی برای پوشک یا شیر خشک و یا سایر موارد حمایت های لازم را از این خانواده خواهیم داشت.
وی با اعلان اینکه امید است این پنج نوزاد در صحت و سلامت مراحل رشد و تکامل خودرا طی کنند، اظهار داشت: هم اکنون سازمان بهزیستی حدود ۴۷۰۰ خانواده دارای فرزندان سه قلو به بالا را تحت پوشش دارد که همه آنها از مستمری ماهانه برخوردار می باشند. همین طور حالا حدود ۱۱ هزار و ۵۰۰ خانوار دارای فرزند دوقلو در سه دهک پایین درآمدی از خدمات مستمر سازمان بهزیستی بهره مند می شوند.
مسعودی فرید افزود: امید است با حمایت های بیشتری که دولت و مجلس انجام می دهد بتوانیم خدمات خودرا از لحاظ کیفی ارتقاء دهیم و در سنین بالاتر از ۶ سال نیز که خانواده های دارای فرزند چند قلو نیازهای بیشتری به خدمات دارند، این خدمات ارتقاء یابد.
معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور اضافه کرد: هم اکنون خدمات این سازمان برای سنین بدو تولد تا ۶ سال است که امید است بتوانیم با حمایت هایی که انجام می شود این خدمات را افزایش دهیم.1400/06/22
11:06:26
5.0 / 5
290
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
جوان بین Javanbin
javanbin.ir - حقوق مادی و معنوی سایت جوان بین محفوظ است

جوان بین

اخبار جوانان و نوجوانان